Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi tegyek ha a 7 hónapos...

Mi tegyek ha a 7 hónapos magyar Vizslám már ma reggel is 4 órakor vonyított mert ki akart jönni a kenelből mikor én szoktam mindennap sétáltatni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Minek van kennelben?Nincs kert?
2010. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
vizslát kennelbe? már bocs de akkor nem kellett volna viszlát választani mert nem a kennelbe való.
2010. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
A vizsla "emberes" kutya, nem való kennelbe.Persze, hogy ki akar jönni. Ő az emberrel érzi jól magát.
2010. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még az előttem lévőkhoz hozzátenném, hogy mit vársz tőle ebben a dög melegben? Van annyi esze, hogy nem 30-40fokben fog ugrándozni, rohangálni. Valamikor viszont játszani is kell, főleg még kölyök, és ilyen mozgékony fajta is ráadásul.
2010. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vonyított a kutya, mert te nem vitted el a megszokott időben sétálni (egy fajta riasztás a feledékeny gazdinak :D ), hogy a kérdésedre válaszoljak. Ha már egyszer kitaláltad, hogy hajnali 4-kor van a séta, akkor tessék ehhez tartani magadat minden áldott nap (télen, nyáron, fagyban és/vagy esőben).
2010. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RastaMama ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal.

1 a vizsla nem való kennelbe. Büntetés, már-már kínzás neki kennelben lenni.

2 ha ekkor szoktad sétáltatni, akkor mindig ekkor vidd. Ő ezt az időpontot szokta meg. Neki nincs hétvége meg ünnepnap meg nyáriszünet. Pisilnie és kaksiznia kell.

Vagy ha félreértem a kérdést, akkor meg az a válasz, hogy attól, hogy mindennap sétálsz vele, attól még nem feltétlen fárasztod le. Amúgy is nagyon aktívak, de ennyi idősen meg főleg. Fontos, hogy a séta mindenképp lefárassza. Napi egy séta pl nyilván nem elég neki. Még akkor sem, ha vannak olyan nagyokosok, akik szerint a kerti kutyáknak nem kell a séta. Pedig dehogynem. Amint le van fárasztva, könnyebben tanul-merthogy mentálisan is le kell kötni-, nem ássa a kertet, stbstb.

2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RastaMama ***** válasza:

Utolsó vagyok


egy 1 éves vizslafiú gazdijaként írtam

2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!