Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan van olyan szaporító,...

Komolyan van olyan szaporító, hogy átveri az embereket a kutya fajtájával?

Figyelt kérdés

Szomszédom vett egy pincsit, amit elhozott 6 hetesen, és azt mondta Yorkshire terrier.

Először azt hittem csak ugrat, viccel, de nem teljesen komolyan mondta.

És mindenkinek mesélte, hogy yorkija van.

Mondtam neki, hogy nézze már meg a neten ez egy pincsi, de Ő nem akarta elhinni.

megmutattam a kutyás könyvembe a yorkit, és teljesen ledöbbent, mikor látta, hogy az Ő kutyája fehér és 2x akkora.

Azt mondta, hogy akitől vette a kutyát azt mondta, hogy yorkie, meg úgy is hirdette.

Ilyen komolyan létezik?


2011. jún. 16. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egy olyan kirakodós piacon, ahol haszonállatokat is adtak el, mint pl. tyúk, kacsa... meg lovakat is. Megdöbbentett, hogy szinte minden második árus csomagtartójában voltak kiskutyák! Olyan kutyákról bizonygatták, hogy német juhász, amelyik olyan volt, mint egy tacskó! Hát igen, magyarok...
2011. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!