Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rosszkedvű, nem...

A kutyám rosszkedvű, nem eszik/iszik és fehér habosat hány. Mi baja lehet? (légyszi komoly választ adjatok ha tudtok! )

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 16:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
láza is volt..de az orvos adott neki vmit és lement aránylag..már jobban van..adott neki egy kis tejet is.mert abban sok a K vitamin. mégegyszer nagyon köszönöm a sok ötletet és választ!! ;)
2011. jún. 16. 18:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Biztonság kedvéért szerintem tartsatok otthon ,,K " vitamint. Bármikor beetethetik újra.

Viszont ha nincsen időben elkapva, akkor sajnos már az se segít.

Rendes emberi patikában lehet kapni, drazsé formában.

2011. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
mindent köszönök szépen de sajnos elpusztult szegénykém :(((
2011. jún. 18. 12:09
 14/18 anonim ***** válasza:

:-(


A doki nem adott neki injekcióba ellenszert???? :-O

Ilyenkor szoktak infúziót is bekötni. Nem csak tejet itatni... Van benne ugyan K vitamin de egy mérgezésnél ez kevés.

Minden esetre ha netán lesz másik kutyátok, legyen otthon K vitamin mert bármikor megismétlődhet. És keress másik dokit, aki nem sz.rja le a dolgokat.

Sajnálom! :-( :-(

2011. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
adott a doki neki vmi szíverősítő injekciót :( de sajnos elpusztult..nagyon sajnálom szegénykémet..és ha ezek utánlessz másik kutyám telepakolom a szekrényt K vitaminnal... :(((
2011. jún. 19. 19:00
 16/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom a kutyádat.

De ha lesz még kutyád az életbe, akkor 2 dolgot tarts szem előtt:

1. patkányméreg és kutya egymás közelében ne legyen! Akkor oldd meg máshogy a patkányirtást.

2. Ha csak a gyanúja is felmerül, hogy mérget evett a kutya, azonnal kórházba kell vinni! Nem K vitamint adni, nem házhoz hívni az orvost. Felkapod és viszed, mert infúzióra kell kötni, ha nem akarod, hogy elpusztuljon.

2011. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De nem én mérgeztem meg,hanem akik a cseresznyénket lopták el,és pont nem voltunk itthon.
2011. jún. 20. 06:57
 18/18 anonim ***** válasza:

A doki is K vitamint, és egyéb mást is ad be infúzióval a kutyának.

Ha az eb nem szállítható, vagy nem megoldható a szállítása, akkor az infúziót háznál is be lehet kötni.

Ahol én asszisztáltam, sokszor fordult elő, hogy házhoz ment ki, és ott lett bekötve a kutyának.

K vitamin drazsé formájában van a patikában, ám ez lassabban szívódik fel mintha közvetlen a vérébe van kötve. És én úgy tudom, hogy min. egy vagy két hétig kell szednie. ( egyik ismim kutyája otthon evett patkány mérget, és úgy tom két hétig szedték a K vitamint )


A következő kutyát jó lenne ha meg tudnátok tanítani arra, hogy dobott élelmet megtagadja.

2011. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!