Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Na most akkor jó ha a kutya...

Na most akkor jó ha a kutya nyalja a sebét vagy nem?

Figyelt kérdés

van aki azt mondja jó,van aki szerint nem....

akkor most mi az igazi?


2011. jún. 17. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a seb. Kisebb sérüléseket kitisztit magának, de soká gyógyuló, mély sebeket (pl. mütéti sebet) nem jó ha nyalogat, mert egyrész lenyalja a fertőtlenitő szert, másrészt elfertőzi a sebet.
2011. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek!
2011. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyusom nyalta de nem is a sebet, hanem a ragasztó maradékát (mert a kötést leszedte magáról) amikor lejött a ragacs abbahagyta, lehet ő is csak azt nyalja? Néha szerintem nyalogathatja egy kicsit, (mondjuk én a saját tapasztalatra gondolok, neki ivartalanitás miatt volt a hasán) mert amikor lefekszik hasra vagy pisil úgyis leér a földre neki, akkor meg, lehet jobb is ha lenyalja egyszer kétszer. De ha a nap 24órájában nyalogatná akkor szóljatok rá vagy kössétek át. Miénkkel nem lett semmi baj, gyönyörűen begyógyult pedig műtét utáni nap leszedte a kötést és gallér se volt rajta.
2011. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!