Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El tudja vki magyarázni, h...

El tudja vki magyarázni, h mit szeretnek az emberek a kutyákban? Ugy oda vannak érte a legtöbben, puszilgatják meg ilyenek, én ki nem állhatom őket, mind a legtöbb állatot, és rémálmaimban is kutyák vannak

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 13:32
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretm őket.Nekem sok féle állatom volt már, de a kutya közülük a legértelmesebb.Odadaóak és kedvesek.Nagyon ragaszkodóak és játékosak.Én szeretem őket.A veszélyeségükről a gazda tehet, ha nem nevelei sehogy sem őket csak ki@assza az udvarra egy láncra.Vagy marhára nem ért hozzájuk.Mindenkinek szíve joga eldönteni szereti e az állatokat.Az én testvérem is utálja az állatokat, növényeket de az embereket sem szereti.Engem is utál mert szeretm az állatokat.
2011. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Inkább puszilgatok egy kutyát mint egy köcsög embert!
2011. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kutyák önzetlenül tudnak szeretni. Nem érdekli őket, hogy hogy nézel ki, mit dolgozol, milyen kedved van stb. ők mindig ugyan olyan lelkesedéssel és ragaszkodással fognak odajönni hozzád, mert őket ez nem érdekli, nem úgy mint a legtöbb embert.
2011. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kutyák megérdemlik
2011. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is van kutyám imádom őket! Minden percet amit együtt töltünk meghálálják odaadóak! Midig megéreznek mindent, azt is mikor vagyok szomorú vagy éppen jó kedvű. A kutyákkal szavak nélkül is lehet beszélni :) !

Arról nem is beszélve milyen rengetek mindenre tanítják be őket gondolok én a vakvezető kutyákra vagy hagy ne soroljam! Nagyon intelligensek és okosak!

Néha szerintem sokkal értelmesebbek meg okosabbak mint néhány ember!!!!

2011. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
71%

3.nak tökéletesen igaza van.

énmeg azokat az embereket nem értem,akik nem szeretik a kurtyákat:/

2011. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
100%

Nekem 3 skót juhászom van, egyszerűen nem lehet őket nem szeretni.

Van kutyád?

Mert amíg nincs addig nem is tudhatod milyen érzés az amikor minden nap reggel amikor elindulsz otthonról az ajtóban vár, és délután amikor hazaérsz percre pontosan a kapuban ül és csak rád vár.

Őszintén szeret (úgy ahogyan ember nem tud ez 100%) bármit is teszel ami miatt azok az emberek akik eddig szerettek elfordulnak tőled a kutya ott marad melletted egész életedben jóban rosszban. Rá akármikor számíthatsz nem koptat le h "most más dolgom van" hanem "gazdi hív egyétek meg a kajám én akkor is odamegyek hozzá".

És nem nem vagyok kutyabolond csak egyszerűen viszont szeretem őket.

Ajánlom a Hachi című filmet, hogy megértsd, de akár a Lassie-t is megnézheted.

Ja és aki egy állatot könnyű bántani mert ő nem tesz ellene semmit mert talán nem is tud :S

És nem veszélyesek ha nem bántjuk őket ők se fognak minket ;)

(Ezt saját bőrömön tapasztaltam, van egy német juhász senki nem mert közel menni mindenki csak kiabált rá féltek tőle én bátran szépen szóltam hozzá megsimogattam és már labdázott is velem hozzám dörgölőzött, tehát csak egy kedves szó és nem bánt.)

Én is megpuszilom őket, családtagok.

2011. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
61%
kutya egy hűséges barát nem olyan mint a macska akinek csak addig kellesz amég kaját adsz neki kutya örül neked ha haza jössz a munkából odafut hozzád és szerintem ez egy nagyon jó érzés még egy kutyától is. én annyit utálok a kutyákba hogy például mikor este barátnőmmel kint állunk akk nem lehet sokáig beszélgetni mert minden kutya ugat és felkelti a népet :)
2011. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

"én ki nem állhatom őket, mind a legtöbb állatot" Aki így gondolkozik mint te, milyen ember lehet???? Elképzelni sem tudom!!!!És ezt nem rossz indulatból írom!

Érzelmekre képtelen! És hagy ne soroljam!

2011. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Ég adja, hogy soha ne kerüljetek olyan helyzetbe, hogy egy ilyen "veszélyes" kutya mentsen ki titeket egy lavina vagy árvízzel elöntött területről. Ez az egész nevelés kérdése. Figyeljétek meg, hogy aki szemét alak, annak a kutyája is egy szemét sunyi vadállat, mert a kutya felnéz az emberre és olyanná válik, mint amilyen az ember, aki neveli.

Egyébként meg 3. fogalmazta meg legjobban a lényeget!

Igazából ugyanolyan érzelmei vannak, mint egy embernek, még beszélni is tudnak, csak mi nem értjük, hogy mit jelentenek a hangok, amiket kiadnak. De egy dolog biztos: ha nagyon szomorú vagy és nagyon egyedül is vagy, a kutya tuti odamegy megvigasztalni, és ahhoz semmi fogható nincs. Oldalakat tudnék róla írni, miért jobb egy kutya egy csomó embernél...

2011. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!