Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék segitséget kérni...

Molnár katalin szand kérdése:

Szeretnék segitséget kérni hogy hogyan tudnám palotapincsi kutyámat megfésulni hogy ne morogjon és ne kapjon a kezembe mert amikor fésulni szeretném a szörét akkor morog és kap a kezem felé?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
neveld meg! járjatok rendszeresen kutyaiskolába és legyél te a falkavezér ;)
2011. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
szia nekem is palotapincsi kutyám van én nekem is volt rgy kis idejig a problémám és én többet simogatam sétáltam vele mostanában is van ha kiviszem 1órát is eltudok lenni mert leülünk és simogatom beszélek hozzá ezáltal ki alakult kösztünk egy kapcsolat én már nem kutya hanem testvér vagy gyermekem kéntgondolokrá
2011. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát...próbálj közelebb kerülni hozzá,simogasd sokat.Amúgy a pincsik általában ilyenek.:)
2011. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Fokozatosan szoktasd hozzá.

Bár gondolom, hogy gubancos lehet a szőre és fáj neki mikor fésülöd és ezért kap oda a kezedhez.

Próbáld meg, hogy a bőrénél lefogod a szőrét és szép lassan, kezd el fésülni, hogy ne húzd.

2011. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!