Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfér majd 5 csaucsau?

Elfér majd 5 csaucsau?

Figyelt kérdés
panelba vennénk 5 db fiú csaút, lányom születésnapjára. kivinnénk minden nap sétálni, kibírják?
2011. jún. 19. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ÖT?!!!!!

1 is elég...sőt, inkább vegyetek angol-bulldogot:) Vagy beagle-t.

2011. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Sőt ráadásként mindegyik fiú?...gratulálok. majd hadd verekedjenek, ha túlteng bennük a dominancia, mert nem lesznek megnevelve.

*előző

2011. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

kizártnak tartom h meg lehessen birkózni 5 kutyával, annak akinek csak a gyereke szórakoztatátására kell.

a másik meg h én szeretem az állatokat. van 2 utcáról befogadott kutyám. türelmes vagyok, de hogy a szomszédomban 5 kutya dorbézoljon? nahh azt nemhiszem h eltűrném.

2011. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

amugy is a kanok ha ivarosak csomószor verekednének az biztos.

a másik pedig h fogod őket lemozgatni?5 kutyát: nekem kettőre is rámegy szinte az össz szabadidőm. ne gondold h ha leviszed mindet 10 percre 3szor egy nap az majd milyen jó lesz. nem lesz. az semmi. ha unatkoznak akk majd feltalálják magukat. elkezdenek mindent megrágni. nálam a kopó még a falat is megkezdte...ezek nem játékszerek . 15 évig veletek lennének. és esőben is pisilniük kell majd, meg -17fokban is!és majd akkor 5ször viszed le az 5 kutyát?

2011. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
KAMU :D
2011. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ez csak egy kisiskolás gyerek komolytalan vicce:D Csak mert ha ez egy felnőtt emberből pattant ki, az elég nagy baj...

A válasz nem. Egyet igen, kettőhöz már engedély kell az önkormányzattól, és az összes lakótól beleegyező nyilatkozat.

És a csau egyébként is egygazdás kutya... lol.

2011. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kamu.
2011. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy ezt te sem gondoltad át, csak hirtelen tűnt jó ötletnek. Én elég tapasztalt kutyás vagyok, kutyaiskolázom régóta, oktatónak tanulok, de két kölyköt egyszerre nem vállalnék be semmiképpen. Nem hogy ötöt!
2011. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nyilván kamu a kérdés.
2011. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

ÖT?????

én hármat tartok családi házban. öt csaucsau még családiba is sok lenne.

Állatkinzás!

2012. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!