Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel erősithetném németjuhász...

Mivel erősithetném németjuhászom hátsó lábát?

Figyelt kérdés
eléggé befele áll de csípőjének semmi baja végig jártunk mindenféle vizsgálatot csak az idegek vannak elpunnyadva. 5hónapot volt panelban de fél éve kertesházban van mégse sokat erősödött. (most 14hónapos) valaki tud valamilyen mozgást ami kifejezetten a hátsó lábait erősiti? elsővel semmi gond az tökéletes (még ilen hátsólábbal is átugorja a 2méteres keritést csak az állásán szeretnék javitani)
2011. jún. 20. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A mindenféle vizsgálatban röntgen is volt?

Úsztatás !!!!!!!A futással óvatosan, még fiatal, fejlődik. Marhahús egy kis plusznak. Zöldkagylót adjad neki okvetlen. Lazák az ízületei, izmai. Türelemmel erősítheted.

2011. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
jójó nemis villámgyorsasággal akartam :) a vizsgálat úgy volt hogy orvos kitapogatta de nemérzett semmit és ezért voltunk röngenen is mert az a biztos és semmi hibája nincs csak az izületei gyengék
2011. jún. 20. 12:20
 13/18 A kérdező kommentje:
úszásra meg csak ugylehet rávenni ha én is bemegyek vele de környéken nincs olyan hely ahol lehet úszni meg kutya is belemehet szoval oda nemsűrűn tudom vinni :S
2011. jún. 20. 12:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Sajnos, a legjobb az úszás. Persze, ha nem tudod megoldani, attól még lehet erősíteni a kutyádat. Ha meg tudod tenni, még a másik kutyával játszás is segít. Persze, nem kifulladásig, mert hajlamosak végkimerülésig ugrálni.

Kálciumot ne adj neki pluszban.

Mit adsz neki enni?

2011. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Emelkedőn labdázhatsz vele. nem kifulladásig, hanem olyan 5 percet naponta. A rövidtávú sprintek beerősitik szépen.
2011. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát más kutyákkal szokott játszani meg udvaron is 2en vannak.. enni tápot meg húsokat kap meg általába tojáshéjat de ha az nicns akkor multivitamin meg csonterősitő de csak napi 2szemet.
2011. jún. 23. 14:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kap? Ha jó terméket etetsz, minek a multivitamin, csonterősítő? Zöldkagylós termék mehet, sőt ajánlatos is.
2011. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
táp nemtudom milyen fajtáju nemugrik be viszont azt tudom h több fehérje van benne mint az átlag tápba.. nemsokkal de vmennyivel több.. a csonterősítőt azt az állatorvos javasolta.. de azt a zöldkagylóst annyian mondtátok hogy amint megkapom fizumat rögtön veszek
2011. jún. 23. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!