Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan név, amit CIKI, és...

Van olyan név, amit CIKI, és KELLEMETLEN adni a kutyának?

Figyelt kérdés

Mert ismerősöm elnevezte a Rotweilerét Sátánnak, és amikor elmentek sétálni ordibálkt utána, és ott jöttek keresztény vallásos kirándulók.

És azt mondta nem elég, hogy hülyének nézték, hogy ordibál még azt is mondták neki, hogy Sátánista, és térüljön meg, mert a pokolra kerül.

Ő meg csak a kutyáját hívta...


Szóval nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni.

Milyen neveket ciki ha ordibálok kint a nyilvánosság előtt?


2011. jún. 20. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát könnyebb lenne ha először gyűjtenél neveket amik tetszenek ( [link] és amik tetszenek azokat kiírod és utána kérdezed meg, hogy ciki-e.:)
2011. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Júúúj :D Elképzeltem a helyzetet, szerintem elég mókás! Ami szerintem idiótán tud hatni, azok a vírus és betegség nevek. Ebola, Tífusz és társaik.
2011. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondold el, hogy ha xy nevet adsz a kutyádnak kerülhetsz-e ilyen helyzetbe?
2011. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kolbász, meg a hasonló kajanevek...és a furcsa keresztnevek (jebuzeás, gerzson, arzén,)
2011. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért hívják ilyen sokan a rotijukat sátánnak? személyesen 3at ismerek, most ez a negyedik...
2011. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat Whiskynek hívják, hát ezen is elég sokan fenn szoktak akadni. Meg ezt is érdekes élmény az utcán kiabálni. :)
2011. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ismerősömnek 2 kutyája van. Az egyik Ribanc a másik Ajtó. Volt már pár kínos szituáció belőle. Amikor kiabálja, hogy "Ribanc, Ajtó gyertek ide" mindenki őt nézi. Amúgy két bernáthegyi:)
2011. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sztem jó név egy rotinak a Sátán.Nem is lehet nekik olyat adni,hogy Eperke..mindenféleképp valami keményet nevet kell keresni.

Amstaffot akarok,neki Barbár lenne a neve:D

2011. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm kutyáját úgy hívják, hogy Kutya. Vannak érdekes helyzetek ebből :-)
2011. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm mesélte, hogy volt régen egy yorki mixe és Tamponnak hívták. :D És hogy eléggé furán néztek az emberek, amikor kiabált a kutyának, hogy Taaaampoooon gyere ide :DDDD Hát elhiszem, hogy furán néztek. :D
2011. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!