Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajtákra illik az...

Mely kutyafajtákra illik az alábbi leírás?

Figyelt kérdés

Vidám, játékos, örökmozgó. Ragaszkodik a gazdájához, imád a középpontban lenni, ugyanakkor jó házörző is. Szeret kirándulni, nagy a mozgásigénye, ugyanakkor lakásban nagyon higgadt. Jól tanítható, okos. Afféle "soha nem nő be a feje lágya" típus.

A boxerről tudom, hogy ilyen. Talán az afrikai oroszlánkutyára is elég jól illik a felsorolás, de ő talán egy kicsit komolyabb.

Most egy keverék kutyám van, ő 100%-ig ilyen, és imádom:D Már nem is bírnék megszokni egy nagyon komoly, nyugodt kutyák. Csak érdekelne, hogy melyik fajtára illene ez leírás.


2011. jún. 21. 14:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem boxer
2011. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xnorkax ***** válasza:
Gordon szetter jutott először eszembe. :)
2011. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
a Westie-re is tökéletesen illik.
2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ausztrál juhász. Legalábbis az enyém pont ilyen:)
2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Alapjáraton minden kutya imád mozogni,csak sok gazdi kényelmesíti el őket.

Ha úgy neveled,hogy szeressen mozogni akkor az ugy is lessz.

Az meg,hogy a lakásban hogy viselkedik megint csak rajtad áll.Nekem egy keverék van és egy Stafford,mindkettő nyugis a lakásba.Nekünk nagy udvar van,de ők jobban szeretnek bent lenni,velünk.De minden nap lefárasztjuk őket hatalmas sétával,ahol kieresztik a feszültséget:)

2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekünk Yorkshire terrierünk van:P Rá is illik sztem:P
2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hupsz!akoarom írni : lesz* :)
2011. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lengyel Alföldi Juhász

Nekem ilyen kutyám van, pont ráillik a leírás

2011. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

ez a lengyel alföldi juhászkutya ritkaság Magyarországon, ugye? Csak azért, mert anno voltam Mánfán nyaralni, és ott egy ilyen tenyésztőnél szálltunk meg. Ők azt mondták, nagyon ritka fajta hazánkban. Amúgy tényleg "dilid" kutyusok:)) Ne sértődj meg, nem rossz indulatból:)

2011. jún. 21. 18:15
 10/11 anonim válasza:
Japán spániel
2011. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!