Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a petíciómról?...

Mit gondoltok a petíciómról? Ha van még ötletetek írjatok, ha szörnyű és megvalósíthatatlan akkor is (:

Figyelt kérdés

Tisztelt Hölgyem/Uram!


Arra szeretném felhívni kedves figyelmét, hogy a kutyák kitiltása a Balatonból egyszerűen nevetséges és szakszerűtlen. Úgy gondolom, hogy ez a lépés jogtalan előítéleteket állít az állattársadalom egyes tagjai számára. Amennyiben megengedett más állatok számára, hogy higiéniai szükségleteiket a tóban elégítsék ki, ráadásul évente több vízi hullát is kiemelnek a vízből, véleményem szerint nem rontanak a helyzeten a rendszeresen oltott, fürdetett, ágyban alvó kutyák. És mégis mi jogon sajátítja ki egy faj, jelen esetben az ember, a tavat, aminek alapjáraton minden élőlény számára elérhetőnek kéne lennie?


13/L


2011. jún. 21. 17:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az tényleg furcsa, hogy idén az egész Balatonban tilos a kutyát fürdetni. Azt megértem, hogy nem mindenki akar kutyákkal együtt fürdeni, de ha lenne egy fizetős kutyás strand, szerintem mindenki elégedett lenne, a kutyatartók és a nyaralók is.
2011. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy kutyastrand. Belépővel, személyzettel, aki a firnyákoknak takarít, összeszedi a felelőtlen gazdák után a kutyagumit. Ahol nincsenek pecások.
2011. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!