Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Keressek másik...

Mit csináljak? Keressek másik orvost?

Figyelt kérdés

Kutyámnak (6hós) csonterősítő gyógyszer adott a doki. Állítólag noname gyógyszer egy kis műanyag zacsiban kaptam meg. Azt mondta, hogy minden nap szemet kell beadni a kutyának 1 hónapon keresztül. Be is lett neki adva, de hete elfogyott. Azóta többször is hányt. Visszamentem vele, de ott azt mondta a doki, hogy ez normális és idővel el fog neki múlni. Ma már csak egy nagyon picit hányt, viszont nem vagyok meggyőzve arról, hogy ez tényleg normális.

Szerintetek keressek másikat? Vagy várjak még?


2011. jún. 24. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
én váltanék. már eleve nem normális az, hogy külön csonterősítőt ajánl, az már nagyon rég elavult dolog, manapság már a teljes értékű kutyatápok valóban teljes értékűek, nem szükséges hozzáadni semmiféle csonterősítőt. főleg, hogy ezek többsége csak Ca-t tartalmaz, ami viszont felborítja a szervezete Ca-P egyensúlyát. ha beállított a gyógyszer Ca-P aránya, akkor az eggyel jobb, bár jó táp mellett az sem kell.
2011. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Prémium tápot kap(Acana), tehát ezt én sem értettem, hogy miért kell neki még ez is külön. Köszönöm a választ.
2011. jún. 24. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden doki mást mond....


A én ismerősöm ( állatorvos ) meg nekem azt javasolta, hogy szedjen csonterősítőt, igaz a leggyengébbet ajánlotta ( LAVET ) és ahogy nő a kutya úgy kellett emelni az adagot is. Ugye 10kg-ra van egy tabletta.

Ja, és Acanát evett az én kutyim is, egészen egy éves koráig.

2011. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De sokan meg nem a sima LAVET-ett ajánlják, hanem olyan táplálék kiegészítőt amiben van zöldkagyló kivonat. ( LUPOSAN GELENKKRAFT )

Ez nagyon jó a csontokra, és aszem van benne kalcium is, és más vitaminok.

2011. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnék a kutyámnak olyan vitamint (vagy bármi is volt az) amiről azt sem tudom pontosan, hogy micsoda, ráadásul egy átlátszó kis zacsiba van bedobva...
2011. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt, ha megnézi másik állatorvos is.
2011. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!