Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvost keressek fel...

Milyen orvost keressek fel pánikrohamokkal?

Figyelt kérdés
Mostanába elég sűrűn vannak pánikrohamaim. De már nagyon elegem van belőle, nem tudok sehová elmenni. Főleg amikor tömegbe vagyok, vagy olyan helyen ahol sokan vannak.
2011. szept. 1. 08:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
pszichiátert
2011. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
A háziorvos nem tud rajta segíteni? :(
2011. szept. 1. 08:56
 3/39 anonim ***** válasza:
nem, legfeljebb meghallgat és ő javasolja ill. beutalót ad pszichiátriára.
2011. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
:( . Köszönöm a gyors választ.
2011. szept. 1. 08:59
 5/39 anonim ***** válasza:
úgy érzem szavaidból, hogy szégyelled. Figyelj, ezt nem kell szégyellni, sok ember jár manapság pszichiáterhez /én is mellesleg ezzel a nyavalyával/
2011. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Első körben háziorvoshoz menj, majd ő utal tovább a megfelelő helyre.
2011. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Igen, szégyenlem, magamnak se mertem bevallani. A szüleimnek sem mondtam el. Amúgy is ilyen visszahúzódóbb típus vagyok. Nem szeretek az ilyenekről beszélgetni. De muszáj lesz, mert még iskolába sem tudtam menni. Nagyon szorongok , és rohamok törnek rám, már ha csak arra gondolok hogy iskolába kell menni, ahol sokan vannak. Nagy tömeg van. :( Volt olyan eset is amikor az iskolában törtek rám a rohamok, rosszul lettem, és a Wc-be menekültem be.
2011. szept. 1. 09:07
 8/39 A kérdező kommentje:

Amúgy meg m, meg vagyok nincs semmi tünetem. Mostanába törtek rám hogy közeledett az iskola. Amúgy sem szeretek iskolába járni. De ez már nem csak sima "iskolaundor" hanem annál sokkal több :(. Meg hiába mondanám el a szüleimnek, tudom hogy azt mondanák hogy csak kitalálom hogy ne keljen iskolába menni.

Ha lehet ilyet mondani, kimondottan az iskola váltotta ki belőlem ezeket a rohamokat, és a szorongást.

2011. szept. 1. 09:13
 9/39 anonim ***** válasza:

Pánikszerűen félsz az iskolától...Én is ugyanígy voltam annak idején.

Hány éves vagy?

2011. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2011. szept. 1. 09:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!