Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a képen látható...

Mit gondoltok a képen látható kutyusról?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, örökbe fogom fogadni :)

Tudom nem gondolhattok róla túl sok mindent csak olyan jó "elújságolni" :))


[link]

[link]


2011. jún. 24. 20:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szép :)


Jó,hogy hazaviszed :)

2011. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 hosszúlábú asszony válasza:
42%
Jaj istenem, kis drága! Olyan jó, hogy ezt tervezed. Fogadd örökbe. Látszik hogy egy tündér, és nagyon hálás lenne neked. Az örökbefogadott kutyusok még inkább vágynak a szeretetre, és nagyon odaadóak és hálásak.
2011. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
gyönyörű kutyus, de szomorúság van a szemében. :( vidd haza, jól teszed. :) szeresd és törődj vele. :) szép dolog Tőled!
2011. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ha fiú akkor legyen a neve Kifli.
2011. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:

de aranyos:)

tényleg szomorúság van a szemében.remélem jó gazdija leszel,és elmúlik a szomorúság.

és picit sovány is,ami érthető..

2011. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nagyon tündéri kutyus az biztos. De mielőtt örökbefogadod jól gondold át hogy tényleg gondoskodni fogsz-e róla élete végéig, mert sajnos rengeteg kutyával azt csinálják hogy amikor befogadják még aranyos meg minden de utána kirakják az utcára és lesz ami lesz szerencsétlennel. Úgyhogy tényleg jól gondold át.
2011. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
én is örökbefogadtam,. nagyon hálásak az ilyen kutyusok. egyébként nagyon aranyos,szerintem pedig ne változtass a nevén. :) szeresd és törődj vele,mert megérdemli,mert gondolom sokat szenvedett,látszik a szemében ,de tényleg. te pedig jó ember vagy,hogy örökbe fogadod. :)
2011. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon édes. olyan jó hogy még vannak olyanok akik menhelyről fogadnak örökbe:);)
2011. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Jaj de édes,egyem meg :)

És nagyon rendes vagy,hogy örökbe akarod fogadni és még rendesebb ha örökbe is fogadod :D

2011. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Ennek a kutyusnak a szeme mindent elárul...

Gyönyörű kutyus,szeresd nagyon!!!

2011. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!