Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a yorki kutyusról?

Mit gondoltok a yorki kutyusról?

Figyelt kérdés
kaptam egy yorki kutyust nagyon aranyos imádom csak érdekelne mások véleménye mit gondoltok a yorki kutyusokról?
2009. dec. 23. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van már több, mint 20 éve, a mostani a második.

Tündéri kutya, de terrier. Ami annyit jelent, hogy nagyon okos, értelmes, de iszonyatosan akaratos. Ha nem tanítod meg neki, hogy te vagy a főnök, akkor a fejedre fog nőni, és papucsgazdit csinál belőled. Nagyon tud szinészkedni, kényeskedni, finnyáskodni, de nem szabad hagyni! Ugyanúgy meg kell nevelni és tanítani, mint bármilyen nagy kutyát. Az enyém tud ülni, feküdni, abszolút szobatiszta, bármikor jön ha hívom, a kaját akkor eszi meg amikor megengedem. Sokat kell foglalkozni vele, és nagyon nem szereti a magányt.

2009. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok embernek rossz a véleménye róla, ugyanis egy elit kutya, de erről persze nem tehet. szerintem nagyon édesek, csak tényleg túl vannak tenyésztve és nagyon rosszat tesz a fajtának, hogy egyre kisebbre és kisebbre akarják őket szabni. néhány példányt már meg sem mernek simogatni, mert félek hogy a kezem súlyától elporladnak a vékony kis csontocskáik..meg játszani se mernék velük, sőt elengedni a házban sem, nehogy leessenek a lépcsőről vagy valami:Sbátor ember a kistermetű yorki tartó..:S neked milyen van?:]
2009. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] nekem a közepes méretű van olyan kis kíváncsi egész nap vele foglalkozok imádom de majdnem elsírtam magam amikor olvastam az egyik kérdésben hogy azt írták hogy a yorkik kis szőrcsomók és hogy nem is kutyák pedig igazán kutyák úgy őrzi a házat meg a kertet. :)
2009. dec. 25. 23:34
 4/8 A kérdező kommentje:
2009. dec. 25. 23:39
 5/8 A kérdező kommentje:
javascript:;javascript:;
2009. dec. 25. 23:40
 6/8 A kérdező kommentje:
2009. dec. 25. 23:40
 7/8 A kérdező kommentje:
2009. dec. 25. 23:41
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs az utólsó 2 a jó
2009. dec. 25. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!