Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy kiskutyát (Dalmata,Shar-pei,Bernáthegyi,Angol Bulldog)még nem tudom melyik fajtát.

De már minden oldalt meg néztem expressz, ebadta,....de semmi jót nem találtam ha valaki tudna nekem segíteni kérem szóljon (szuka, 2011-es születésű olyan 30ezerig) Előre is köszi :)


2011. jún. 26. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel,hogy szerinted muszáj-e,ugyanis a törvény azt írja elő,hogy KÖTELEZŐ,legkésőbb tulajdonosváltásnál.Sok helyen ellenőrzik már és büntetnek,ha nincs chip a kutyában.

A chip árán csak szaporító spórol.

2011. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Catz ***** válasza:

A chip a legkevesebb (kb. 5-6000.-) a törzskönyv se draga (5.500.-)

A szüreseket kell inkabb megfizetni. Es inkabb elöre fizess gaanciat, minthogy neadj isten kiderüljön, hogy beteg es több 20ezret hagy ott az orvosnal, amit inkabb megsporolhattal volna.


Amugy tenyesztök sztem adnak 60-tol is "szepseghibas" kutyakat. Pl. szinhibas, vagy harapashibas.


Ugyhogy en azt tanacsolom, hogy inkabb a tenyesztönek add a penzt, mint a szaporitonak, hogy legyen egy egeszseges kutyusod es ne kelljen allandoan dokihoz cipelni. :)

2011. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!