Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves tacsi-keverék kutyám...

Egy éves tacsi-keverék kutyám nagyon szófogadatlan. Már nem lehet megtanítani az engedelmességre?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon jól érti, amire meg van tanítva (gyere ide, ül, fekszik, marad), de csak a lakásban csinálja meg, ha lent el szeretném engedni, sosem fogad szót, ha lát valami érdekeset, akkor elrohan és nem jön vissza. Szegényt nagyon szeretném elengedni, hogy futkározzon, játszon a többi kutyával, de nem merem, mert kiszaladna az útra (pedig messze van), meg oda fut az emberekhez és megugatja őket néha.
2008. febr. 24. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még benne van a korban, tanítani sohasem késő.

Ajánlom ez megnézésre.

[link]

2008. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem ezt az oldalt, de semmit sem találtam rajta! Valamit én rontottam el?
2008. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugidtam kezdd el még nem késő de legyél vele határozott de egyben kedves isí!! :)
2008. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is tacsi keverék kutyám van és pont emiatt jöttem az oldalra,hogy hasonló kérdésre választ kapjak.Az enyém még csak 7 hónapos,mindent megcsinál megért otthon,de ha elengedem és meglát valamit akkor spuri és üvölthetek utána reggelig.Ez nagyon kellemetlen mert ugatva rohan oda akármihez vagy akárkihez.Fogalmam sincs mit csináljak vele,úgyhogy nem is tudok válaszolni ,csak leírtam,hogy tudd nem vagy egyedül.:)Tavasztól amikor már jobb idő lesz lehet,hogy egy kutyasulit megpróbálunk hátha segít.

2008. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!