Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 12éves mopszom nagyon...

A 12éves mopszom nagyon rosszul van. Mennyi esélye lehet a túlélésre?

Figyelt kérdés
kb 4 órája sokkos állapotban van, nem reagál semmire, a végtagjai meg vannak merevedve. voltunk vele orvosnál, Ő azt mondta, hogy idegrendszeri dolog lehet, de a pontos diagnózist ő sem tudja megmondani. kapott 4 injekciót és utána az isteni gondviselésre lett bízva. azóta nem javult szinte semmit. nagyon aggódom miatta. :'( Lehet még esélye?
2011. jún. 27. 13:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kedves kérdező ne foglalkozz az ilyen görény hozzászólókkal!!
2011. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen egy normális klinika kéne,ezért kérdeztem,merre laknak.
2011. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Irány egy másik orvos és remélem még veled marad a kutyus... Írd meg, mi lett. Amúgy nagyon sajnálom, átérzem!
2011. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

lehet hogy van benne valami, mert reggel már nem akart enni és nagyon lassan ment az utcán is. :(

Injekcióban nyugtatót kapott és még valami ilyesmit. utána kicsit lazultak a végtagjai, de nem tért magához. kb 20 perc után ugyan olyan volt mint előtte. hozzá tenném még hogy közben zihál és jár a szeme, viszont nem reagál semmire.

a doki azt mondta hogyha nem javul az állapota vigyem vissza 16 óra körül. :S

2011. jún. 27. 14:26
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszed gyorsan egy másik, megbizható, lelkiismeretes orvoshoz mondj búcsút a kutyádnak.

Én elkövettem ezt a hibát. A környékünkön csak egy állatorvos(ez pont állatkórház!!). A kutyám azokat a tüneteket mutatta, mint a tiéd. Elvittem(hajnali 2), azt mondta nem tudja mi van vele, talán idegrendszeri, egy szuri és hazaküldött. A kutyám 4 órán belül meghalt. Még mindig furdal a lelkiismeret, hogy nem kerestem senkit sem a környéken, aki el vitt volna minket egy másik dokihoz. 9 éves csivava volt.

2011. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
(Még annyit, hogy az állatorvos azt mondta, hogy ne aggódjak, lehet csak hasmenése van, kis testű kutyáknál ez gyakori..)
2011. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulást a kutyinak!!!
2011. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Vidd el másik dokihoz.://

és szorítok a kutyusodnak.:/:)

2011. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
lehet agyvérzés.
2011. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Visszavittük az orvoshoz és azt mondta, hogy agyvérzése van és miután 5-6 órán át sokkos állapotban volt, el kellett altatni szegényt. Nagyon megvisel, hiszen 4 éves korom óta velem van, vele nőttem fel. Köszönöm a tanácsokat és hogy aggódtatok érte. a bunkó válaszolók pedig nézzenek magukba és szégyelljék magukat!

:'(

2011. jún. 27. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!