Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ilyet kapni? Vagy...

Hol lehet ilyet kapni? Vagy Magyarországon nem lehet ilyet kapni? Www. Cesarsway.com/shop/Illusion-Dog-Collar-Leash-System

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is néztem, de szerintem M.o-on nem lehet kapni, sajnos
2011. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek van. Elég ormótlanul néz ki a kutyán, de végülis itt a funkció a lényeg nem a kinézet. Ő az USA-ból rendelte.
2011. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kattata ***** válasza:
100%
Egy kutyás varrónő pikk-pakk összerakja szerintem. Gyártáshoz szabadalmi jog kellene, és egyéb engedély, ilyet szerintem egy sima magyar vállalkozó nem tud megfizetni, így boltokban ne nagyon keresd. Egyszer próbából én megvarrtam egyet, gyakorlatilag két nyakörv, köztük az adott kutya nyakhosszához illeszkedő távoltartók, amik bújtatósak alul-felül, így ráfűzhetőek a két nyakörvre, felülre rá meg egy fojtós zsinórpóráz, mint a kiállításiak. Az elve, hogy fejnél könnyebben irányítható a kutya, megegyezik a halti elvével, én a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy inkább azt veszek.
2011. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkoztam. Az ilyet hol lehet megvenni?
2011. jún. 30. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
mi ebben a nagy szám? veszel két nyakörvet és 3 ponton összekötöd egy-egy 4-5 cm-es szalaggal
2011. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy retriever pórázt ugyanott vagy... kijön 2500 forintból és nem nagy kunszt arra figyelni, hogy megfelelő helyen legyen a kutya nyakán...
2011. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
am ez mire jó?
2011. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jobban lehet irányítani vele a kutyát séta közben.
2011. júl. 1. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
mennyiért lehet egy ilyen nyakörvet (illusion) rendelni az usa-ból?és megbízható?
2011. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!