Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha Angliában kapnál egy jó...

Ha Angliában kapnál egy jó munkát, van egy stafid, ami ott tiltott, hogy döntenél? Maradnál a kutya miatt Mo-on, vagy elajándékoznád, és kimennél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Családtagra bíznám, akit lehetőleg a kutya ismer, és megbízok benne. Ezt követően kimennék, de csak ha tudok nyelvet. Meg mivel nekem párom is van, így vagy csak átmenetileg, vagy neki is szereznék hamarosan valamit.
2011. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

A staffordshire terrier-re gondolsz? Itt szerintem abszolut nem tiltott! Velemenyem szerint inkabb itt az egyik legnepszerubb kutyafajta. Szinte mindennap belebotlok egybe!

De itt egy link egy nepszeru angol aprohirdetesi oldalrol es nezd meg mennyi ilyen kutyust kinalnak eladasra. Ha tiltott lenne, nem kinalgatnak oket! :)

[link]

2011. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lenne stafim (semmi bajom vele csak nem tetszik). De ha nem vihetném a kutyám, semmiképpen nem mennék.
2011. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2diknak: a staffordshire bullterrier más mint az amerikai staffordshire terrier. Utóbbi tényleg be van tiltva, az előbbi még jó h nem, hisz Anglia a fajtaadó ország.
2011. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Talaltam amerikait. :)

De amugy akkor bocsi, nem tudtam melyikre gondolt a kerdezo.

2011. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha!

A kutya a társam,családtagom,sose mennék nélküle.

2011. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idos a kutya? Mennyi odre mennel? Nincs valaki ismeros aki elvallalna ot?


En is nemreg koltoztem kulfoldre, a kutyamat otthon hagytam csaladnal amig felmertem a terepet, talaltam lakast, berendezkedtem stb utan meg kihoztam magammal. Azota kettesben eldegelunk a Szajna parton :)


Jarj utana a lehetosegeknek. Sajna Anglia macera kutyaszempontbol, nem csak a "harci" kutyaknak...

2011. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem hagynám el a kutyámat. Annyit nekem nem ér a pénz:)
2011. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jó kérdés


a válaszom az ,hogy kacsa

2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!