Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miknek örülne a kutyám?

Miknek örülne a kutyám?

Figyelt kérdés
Szóval.Kaptam 15ezer ft-ot és most így döntöttem a kutyámra fogom költeni.Miknek örülne?Eddig azt tudom h játékot fogok neki venni.Amúgy Beagle.
2011. jún. 28. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyileg(oltások,féreghajtás,ivartalanítás,stb)minden rendben van vele,vehetsz neki különböző jutalomfalatokat,vitaminokat,labdát,ilyen-olyan játékot,vagy akár felszerelést",hámot,pórázt,ha még valamilyen hiányzik:)Mi a Fressnapfba járunk a kutyikkal,imádok oda menni,mindig összevásárolok nekik mindenféle jutifalatot,vitamint,miegymást:)
2011. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy kutya nem attól fogja magát jobban érezni, ha kap egy új nyakörvet, vagy egy új tálkát....az a lényeg, hogy a gazdival legyen minél többet...


Ha jelenleg nincs semmi olyan, ami felújításra szorul, vegyél neki játékot, vagy jutalomfalatokat, a maradékot meg rakd félre, jól fog még az jönni a következő oltására.

2011. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt Orosházán sajna nincsen Fressnapf:(. Amúgy szerintetek egy kutyás boltba belehet vinni a kutyát?Mert a tv-ben azt láttam h pl. külföldön belehet vinni vásárolni.Szerintetek magyarországon is?
2011. jún. 28. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem :D ha megfigyeld csomó helyen kint van egy matrica amin ávan húzva a kutya, fagyi stb. :D

Németországban tényleg még a ruhaboltba is be lehet vinni a kutyát. Voltam ott és láttam :D elég érdekes volt, de engem nem zavarna.

2011. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fressnapfba nálunk pl. belehet vinni, de eddig minket minden más állatfelszerelés boltba beengedtek. Más üzletbe nem, dehát ez van..

Esetleg kutyasulira mehetne a pénz, biztos mind a ketten élveznétek!

2011. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azokkal értek egyet, akik szerint a hajléktalanok kutyái a legboldogabbak, egy héten egy da
2011. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
rab szárazkenyér, mégis az ember a vezér, s a kutya már a föld felett jár, ha megsimogatják a fejét, vitaminok és játék nélkül, sok embernek pedig még a vezérség sem jön össze
2011. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha lenne 15ezer forintom és nem egészségügyi dolgokra kellene költenem, akkor vennék egy Furminator kefét, ez szerintem hasznos és megéri, ha tényleg olyan jó mint ahogy írják és vennék egy klikkert és klikkeres könyveket, mert érdekel és szerintem a kutyámnak is tetszene

nekem ezek azok, amik nélkül megvagyok, de ha lenne felesleges pénzem, megvenném

amúgy új póráz, nyakörv, biléta, frizbi, labdák, tálak, fekhely, hordozható itató a sétákhoz, láthatósági nyakörv vagy hám a téli sétákhoz, autóban utazáshoz kellékek (védőtakaró, hám stb) hirtelen ennyi jutott eszembe, ami hasznos lehet

2011. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Több gazditól hallottam, hogy a furminátor nagyon le tudja kopasztani a kutyát, mások dicsérik. Legutóbb a kiállításon ahol nézőként voltunk, a kiállítók sem javasolták. Pedig már majdnem vettem én is.
2011. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A Fressnapf baromi drága, a webshopokból sokkal olcsóbban lehet rendelni. Ha játékra gondolsz, akkor a Kong termékek nagyon jók, tartósak, és szórakoztatóak.

Vagy vegyél valami finom húst, rizst, és csinálj neki királyi vacsorát.


De ha rám hallgatsz, akkor tedd félre azt a pénzt, mert a kutya a törődésen, sétán, evésen kívül nem támaszt nagy igényeket:) Viszont biztos lesz olyan, amikor s.o.s. pénz kell, akkor jól fog jönni.

2011. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!