Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyusokat kell császár...

Melyik kutyusokat kell császározni és miért?

Figyelt kérdés
Milyen fajtákat? És miért van ez?
2011. jún. 29. 02:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a csivavát mindenképpen, mert a sok tenyésztés következtében elkorcsosult a medencecsontja.
2011. jún. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

[link]


Tévedtem, csak 20-30%-nál

2011. jún. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szia!Én úgy tudom,hogy a francia bulldogokat is kell (a munkatársamnak azok vannak),mivel azoknak a kutyusoknak elég nagy a fejük és nem fér át a szülőcsatornán. (ezt hallottam)
2011. jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl angol és francia bulldogokat,mivel elég nagy fejjel születnek.
2011. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amelyiknél komplikáció van. Nekem van olyan szukám aki 3 szor ellett magától és negyedik alkalommal kellett császározni. Erre nincs recept, nincs olyan, hogy magától ellő fajta mert komplikáció mindenhol előfordulhat. Ugyanúgy ahogy embereknél is. Persze vannak olyan fajták ahol ez gyakoribb és van ahol ritka de nem lehet általánosítani szerintem. Nálunk 12 év alatt két császármetszés volt mert nem gyakori a fajtában de előfordul ha pl kevés a kölyök, túl nagyok, nem indúl meg a kitolás stb
2011. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de pl akkor a palotapincsinek is nagy a feje? meg pitbullnak?
2011. júl. 7. 21:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, amit kifejezetten császározni szoktak az az angol és a franciabulldog.
2011. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én bullterrierem a szaporító elmondása szerint(akitől kaptuk)többször volt császározva,ok ismeretlen.És lényegtelen is,mert hamarosan megy ivartalanításra.
2011. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is a francia és angol bulldogról tudok. A pitbull, és amstaff is viszonylag nagy fejű, de azok természetesen jönnek a világra legtöbbször. (amstaffom van )

De igen, bármelyik fajtánál történhet komplikáció.

2011. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy nagy a feje, de a bulldogoknak keskeny hozzá a csípője.
2011. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!