Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 éves cicám és bent...

Van egy 3 éves cicám és bent a lakásban él. Ha most veszek egy kis kutyát akkor, hogy fognak egymáshoz viszonyulni? És melyik kutyafajta macskabarát?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 30. 06:41
 1/7 anonim válasza:

Szia

Nekem is van egy macskám és van egy kutyám is(2001-es),és tökéletesen megvannak egymással.A kutyám tacskó.Szerintem ő nem bántja a macskát,bár lehet hogy ez csak nálam van így.Szerintem ellesznek.Ha nekem elvannak,neked miért ne?:)

2011. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kutya kevésbé problémás, az öreg macskák viszont rosszul viselik, ha kutya kerül melléjük. Viszont teljesen egyedfüggő a dolog, úgyhogy csak akkor fog kiderülni, ha kipróbálod.
2011. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a macska bántotta a kutyát. Ha kicsit közelebb ment hozzá, már emelgette a kezét, féltünk, hogy egyszer odakap. A macska költözött anyóshoz( amúgyis az övé volt, nem csak emiatt)
2011. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen kutya macskabarát, ha jól neveled. Eddig két kutyánk volt macskák mellett, mindkettőnél az a helyzet állt elő, hogy a kutya odahajolt, megszaglászta a macskát, aki erre belemart az orrába... de aztán jóban lettek. Mindkét kutya keverék volt, az első főleg roti, a másodikról fogalmam sincs, talán puli.
2011. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha cica melletr no fel max majd jatszani akkar vele en a kutyamat jobban feltenem a cicatol
2011. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segített!
2011. jún. 30. 18:50
 7/7 közöd nincs semihaz válasza:
Nekem is van egy cicám és az szereti. De amugy a tol fűg van olyan cica a melyik ked veli a kutyát és van ojan a mi kevés bé de ojan is van hogy egyáltalán nem kedveli!!
2012. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!