Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 2,5 éves tk-s yorkiet...

Egy 2,5 éves tk-s yorkiet mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 14:41
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
sz@rom én le, kb mennyi lenne a kiállítás+vizsgálatok?
2011. júl. 1. 20:13
 22/30 anonim ***** válasza:

Kb.egy százas.

Ennyiért már kapsz motort.

Sz@rod le a kutya további sorsát?Mocsok egy patkány vagy!Remélem,megtalálnak a radikális állatvédők.

2011. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
te rohadtul nem félsz,hogy ipcím alapján ki lehet fejteni a címed? :D és 1-2 tetoválos állatvédő jól szétveri a fejed? :D segíthetek nekik az ügyben :)
2011. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Radikálisok üzenőfalára kiírtam a sztorit.
2011. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
Kiállításra már felesleges szegényt hordanod, meg kb 150 ezer lenne mire valami eredménye lesz, meg a kötelező vizsgálatokkal. Meg gondolom azt sejted hogy egy kiállítás nem úgy néz ki hogy odaviszed, és eredménye lesz a kutyának.. Be kellene őt tanítanod, de sajnos szerintem te nagyon buta, és önző ember vagy! Sajnálom azt a kutyát nagyon, és szégyeld nagyon magad amiért elakarod adni. Azon talán elgondolkodhatnál hogy azok az emberek a hülyék akiknek ez a véleményük rólad, vagy te akit valamiért szidnak.. Kívánom neked hogy ne legyen soha többet kutyád, mert te egy nagyon-nagyon önző ember vagy....
2011. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 xnorkax ***** válasza:
71%
Húgyagyú, azt írtam, hogy ha kan kb minden héten fedeztetik, ha szuka akkor meg minden alkalommal, mikor tüzel. Egy rohadt, önző, mocsok féreg vagy, remélem a menő mociddal együtt kitörik a nyakad! És lesz*rom, ha visszaüt!
2011. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy profi tenyésztő eredmények nélkül nem veszi meg a kutyádat. De annak a kutyának áldás lenne egy új gazda aki szereti. Mindig megdöbbenek mennyi sötét paraszt van a világon,és te ráadásul még primitív is vagy...
2011. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
én is állatvédő vagyok, nincs kutyám, csak kíváncsiságból írtam :D
2011. júl. 2. 17:21
 29/30 xnorkax ***** válasza:
-.-"
2011. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi van,állatvédőkém,ennyire unatkozol?Nincs elég mentendő kutya?

Csak szólnék,hogy pl.a hatvani gyepin hétfőn altatnak.

2011. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!