Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Julius K9 Powerhám jól...

A Julius K9 Powerhám jól állna egy Golden Retrievernek?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki venni egy hámot, és már régóta tudtam hogy vannak ezek a K9 hámok, de nem nagyon gondolkoztam el eddig komolyabban az ügyön. Most szeretnék neki venni egy Julius K9 Powerhámot, piros színben és Crazy Dog felirattal az oldalán. Jól állna ez a hám egy Goldinak?

Válaszokat előre is köszönöm! :-)


2011. júl. 1. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ezek a hámok túl bumfordiak....

Sokkal jobban szeretem az ilyeneket:

[link]

[link]

2011. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

OMG.. mindenkinek más az ízlése. Döntsd el Te! Ha a többség azt mondaná, hogy nem, vegyél inkább feketét? Akkor azt veszel?

Nálunk kutyasuliban az egyik dobermannak rózsaszín van. Kinek mi.

2011. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy maga ez a forma jól állna-e neki....
2011. júl. 1. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem...de én még senkin nm láttam h jól áll. Másrészt ez egy funkcionális hám.
2011. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xnorkax ***** válasza:
67%
A te dolgod, mit adsz a kutyádra. Szerintem a praktikusság fontosabb, mint a kinézete, hogy kényelmes legyen a kutyának és neked is a használata.
2011. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy testű kutyának nem ajánlom :)
2011. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

minek neki power hám? annak fő funkciója az őrző-védőzés, azt pedig goldival nemigen fogod űzni... gondolom én.


hámot egyébként is funkciója szerint alkalmazunk, szánhúzóhámot szánhúzáshoz, canicrosshoz vagy bringához, súlyhúzósat súlyhúzáshoz, az ilyen bendés cuccokat meg őrző-védőhöz


esetleg még a táskával kombinálható hámoknak látom értelmét. bár nekem sima kutyahátizsákom van erre a célra.

2011. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól állna neki. Mi láthatósági mellény helyett használjuk, meg lehet rá lámpát applikálni.
2011. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezek a ColorFunDogs hámok kérhetők vastagabb anyagból is a nagyobb kutyákra. :) 25-30mm vastag hevederek is vannak. Az már biztos elég vastag egy nagyobb kutyának is. És ugyanott fekszik fel, mint a K9 hámok, tehát hasonlóan "működik", csak kevesebb anyag van a kutyán. Szerintem elég csak a mellrészre kérni vastagabb hevedert, mert az fekszik fel a kutyára ha esetleg megugrana vagy valami történik...
2011. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!