Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy meleg a...

Az normális, hogy meleg a kutyám füle belül?

Figyelt kérdés
Be volt neki gyulladva az egyik füle, de már szép neki olyan mint a másik. Cseppel volt neki kezelve meg géllel tisztítva. Viszont most hogy néztem neki és megfogtam nagyon meleg neki, de a "jó" füle is amivel eddig sem volt semmi baj. Ez normális?
2011. júl. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tele van hajszálerekkel.Nekem a cicám füle a meleg,de ha jobban belegondolok,a saját fülem is meleg..:D
2011. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. A fül erősen be van hálózva erekkel, tehát általában meleg.
2011. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jól van akkor megnyugodtam :) Első kutyám szeretnék mindent jól csinálni.
2011. júl. 2. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Alap szinten meleg a kutya füle. Viszont ha a megszokottnál melegebb, és az orra pedig száraz, a kutya olyan más, levert, akkor beteg, lázas.
2011. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom, meg mondani, hogy a megszokottnál melegebb-e. Hát elég meleg neki. Ezért is ijedtem meg. Viszont az orra sem száraz és a kedve is elég jó. Legalább is igen csak pusztításba vette a játékait :)
2011. júl. 2. 10:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer volt már lázas mikor a torkával volt baj, de akkor éreztem, hogy a kutya is úgy melegebb mikor magamhoz öleltem. Aztán a rendelőben mérték meg a lázát és mondták is, hogy igen lázas.
2011. júl. 2. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én kutyám füle is elég meleg, ez így normális.
2011. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!