Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hónapos mopszom mióta...

A 10 hónapos mopszom mióta bejött ez a meleg, egész nap csak alszik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egyébként virgonc fajta. Meg hogyha nincs olyan, meleg, akkor egész nap játszik, de mióta bejött a meleg, csak alszik egész nap. Ezért aggódom.
2010. máj. 24. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a fejformájában keresd a hibát... Szegény kutya...
2010. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez értelmes volt...


Nekem 9 hónapos a mopszom és ő is nagyon virgonc meg szeret játszani de azért a nap jelentős részét végigalussza!:)

Szerintem ne aggódj feleslegesen ezeknek a kutyusoknak ilyen a természetük!:)

2010. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, az én Mopszocskáim is ilyenek. De ügyelj rá hogy igyon eleget! :)
2010. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bírják a meleget mint a boxerek, a bulldogok stb. Igen ez a fejforma miatt van. Nem is szabad erőltetni ilyenkor a sok mozgást, játszadozást mert túlhevülhet és akár el is pusztulhat.
2010. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Westiem van és ő is végigalussza a napot, volt olyan, hogy 5 órát volt fent a 24-ből! Ha nem lázas nincs semmi baja sztem!
2010. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!