Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta aranyosabb?

Melyik kutyafajta aranyosabb?

Figyelt kérdés

www.goole.hu Bocsi de képet nem tudtam felrakni!!!

ausztrálselyemszőrű terrier

yorkshire terrier

bolognai pincsi

dalmata

amerikai cocker spániel

havannai pincs

németjuhász

jamthund

szibériai lajka

shiba

shikoku

toy uszkár

görlandi kutya

Törpe shauzer


2011. júl. 2. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Shiba inu!! Olyan mackósok, mintha egy rajzfilmből lépett volna ki :) Viszont baromi drágák :/
2011. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Yorki,Spániel,Német juhász
2011. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

GRÖNlandi kutya, jamthund, szibériai lajka, shikoku

szeretem az olyan kutyákat, amelyek farkasra emlékeztetnek :)

Ezután: Shiba inu (mert a tulajdonságai macskáéhoz hasonlóak, nem igazán kutyás, ezért nem került be az előzőbe, bár imádom a macskákat is!) német juhász

ezután a dalmata (mert barátságos az idegenekkel, és ha úgy adódna nem feltétlenül védene meg)

hát a kicsi kutyákat nem annyira tetszenek (jó,jó tudom, a legkisebbek a legnagyobb egyéniségek stb.) De ha választni kéne akkor yorki mert egy ilyen kutyát ismerek, és elég aranyos :)

na a lista legalján áll NEKEM!: törpe SNAUCER, mert nem szeretem az olyan kutyákat, amiknek ilyen "szakálla" van + a toy uszkár, mert idiótára vágják legtöbbször a szőrét + amúgy se nagyon tetszik :/

2011. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Shiba a legaranyosabb :)
2011. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Yorkshire terrier csakis:

[link]

2011. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!