Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyát...

Szerintetek milyen kutyát jobb lenne nekem megvenni?

Figyelt kérdés

Hát nekem régen volt egy szép spániel kutyám nagyon aranyos volt és szerettem.De viszont régen volt németjuhászom is amit nagyon szeretem és nagyon hűséges kutya volt, de annyi a baj, hogy azt nem valami jó ötlet sétáltatni a városba.

Vagy esetleg régen nagyon szeretem volna egy Jamthund-ot mert az olyan minr egy farkas és nekem a farkasok aranyosak.

Vagy esetleg egy yorkshire terriert mert nekem az olyan cuki édes meg aranyos.

Na melyiket válasszam, de légyszi az én leírtjaim alapján válaszatok és ne a ti tapasztalataitok alapján!


2011. júl. 2. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

"de légyszi az én leírtjaim alapján válaszatok és ne a ti tapasztalataitok alapján!

"

Már itt megbukott a kérdésed!

Akkor minek kérdezed, mi ezt honnan tudjuk, hogy TE MIT AKARSZ?

2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jamthund
2011. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés rossz. Úgy fogalmaztál, hogy neked már kész "véleményed" van minden kutyáról. Ha jól gondolom még elég fiatal vagy, beszéld meg a szüleiddel a kutyus fajtáját.
2011. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Komondor, kaukázusi medveölő, közép-ázsiai juhász, cane corso, kangal, amerikai pit bullterrier, akita, shar-pei, tosa inu, nápolyi masztiff, kanári-szigeteki fógó kutya, angol bullterrier, rottweiler, dobermann.


és PALOTAPINCSI :)

2011. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
am 16 vok.
2011. júl. 2. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kicsi kutyákat szeretem, szóval sztem yorki v spániel!
2011. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xnorkax ***** válasza:

16? Akkor no comment... :)

Mi az, hogy ne a mi tapasztalatunk alapján válasszunk? Akkor minek kéred ki a véleményünket?

2011. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki normális választ akar írni és elég okos az tudja, hogy mit írtam, és értelmezni tudja!
2011. júl. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!