Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves múlt a kislány yorkshir...

2 éves múlt a kislány yorkshire terrierem. Nagyon pici, 93dkg. Megnézitek? Láttatok már ekkorát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 2. 14:48
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Két utolsónak köszönöm:)

Még egyszer elmondom,származási lapunk van.Nézz utána ha nem tudod mit jelent.Díjnyertes szülei vannak,de mivel pici,nem tenyészthető,ezért van származási lapunk.

2011. júl. 3. 15:08
 22/34 anonim ***** válasza:
Állattenyésztésben a származási lap=törzskönyv,egész pontosan törzskönyvi kivonat.
2011. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem azért van származási lapod, mert pici és nem tenyészthető. De mindegy.

Leld örömöd a kutyádban.

2011. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Egyébként szerződéssel vettem a kutyákat.Alá is irattak velem egy papírt a Lilinél,hogy nem tenyészthetem,és ennek szellemében fizetek ki egy vagyont érte...Én mindegyik kiskutyámat 100-150ezer forint közötti áron vettem.De nem hinném,hogy magyarázkodnom kéne.Sőt a 4.yorkimat aki a standart felett volt jócskán,közel 5kg,egy szaporítótól vettem meg Győrből,60ezer forintért.Kiskutyát mentem venni,egy másik helyre,de nem tetszett a kutya,laptopon kerestem a környéken mást aki yorkit áru,mert Budapestről mentünk.Csak akkor vált számomra világossá mikor odaértünk,hogy egy rohadt szaporítóval van dolgom.Majd meg szakadt a szivem,amikor a Dorkát megláttam,2 éves volt de annyira félt mindentől,úgy döntöttem,megmentem,hiszek a sorsban és ŐT HOZTAM EL EGY KISKUTYA HELYETT!!!Ti nem láttátok,mi volt ott,ketrec ketrec hátán,minden apró termetű kutyafaj,mopsz csivava,yorki,francia bulldog,máltai..stb..és kiabáltak mind,kicsik-nagyok egyaránt.MENTS MEG!!!!A szivem majd meg szakadt.Dorka közel egy évig volt velünk,közel 2 hónapba telt mire a bizalmába fogadott eleinte nem tudott mit kezdeni a zsabadsággal,csak ült a sarokba,egy kézlendítéstől is összerezzent.Ahogy telt az idő,egyre jobban megbarátkozott velünk és mindenkivel akivel találkozott.Aztán úgy hozta az élet sajnos,hogy új helyre költöztünk,ahova nem jöhetett velünk tovább,akkor 3-an voltak Ők az én kutyáim,így a két kisebb akik egész pici koruk óta velünk voltak,jöttek tovább de a Dorkának új családot kellett találnom.Nagyon nehéz volt,mert sem a párom sem a szüleim,senki nem támogatott érzelmileg,nem állt mellettem senki,hogy felvegyem a harcot,hogy mindet megtarthassam.Ma már egyik szemem sír,de a másik nevet:)A Dorkát ivartalanítottam,hogy még véletlenül se kerülhessen szaporítók kezébe.találtam egy nagyon kedves családot kertesházban 2tizenéves gyerekkel akiknek a kutyájuk a mindenük,van egy menhelyről befogadott magyar vizslájuk,ő mellé került az én kutyuskám.Nappal a kertben viháncol,éjjel a lakásban a nekik kialakított birodalmukban éli boldogan az életét.

FOLYTASSAM MÉG?VAN TOVÁBB IS...:(

Szóval ne vessetek meg engem a 93dkg-os kutya miatt,őt nekem szánta a sors...

2011. júl. 3. 19:46
 25/34 anonim ***** válasza:
50%
És ezt a szaporítót bejelentetted,feljelentetted valahol?
2011. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%
Szia! sztem ne vedd magadra! Ezen az oldalon tele van minden a kutyás topikban önjelölt szakértőkkel. Ha a kutyád egészséges és boldog, csak ez számít. Amúgy cuki is. Nehogymár a szívedre vedd! Én is múltkor kérdeztem vmit anyám kutyájáról erre leoltanak ENGEM h miért nem visszük a kutyát évente laborra meg ultrahangra?! Könyörgöm, ÉN nem megyek évente laborra meg ultrahangra! Szóval ne foglalkozz velük, mindent túlreagálnak!
2011. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Na jó,leírom....nem tudom magamban tartani a fájdalmamat.Új helyre költöztünk egy fél éve élünk itt.A párom és a két kiskutyám.Illetve már csak a Lilike.A fiú kiskutyámat az én mindenemet,6hete kilopták fényes nappal a kertünkből,csak 2percre jöttem be a lakásba.Megállóban lakunk valaki már kinézte magának Őt,biztosan nem eladásra lopta.Látszott a nyoma ahogyan a kapu mellett kihúzták..végig ott volt a nyoma a porban ahogyan tiltakozott az én kis drágám.Belehalok annyira hiányzik nekem.Nagyon szeretem a Lilit,most még többet van velem,szegénykém hiányzik neki a társa.Mondjátok meg nekem,hogy lehet egy 4éves fiú kutyát ellopni???MIT KEZD VELE!!???HOGY ROHADNA MEG AKI ELLOPTA!!Megbolondulok,majdnem minden éjjel róla álmodok,borzasztó.Minden nap nézem a hirdetéseket,hátha eladja az a mocsok aki ellopta.De nem találom.Feltettem a netboardra is,meg más helyekre hogy keresem őt.

Szóval,most még többet jelent nekem a Lili,ő maradt meg egyedül nekem...próbálom magam túltenni a dolgon ezért is tettem fel nektek a képét,így kicsit lefoglalom magam. Normális esetben eszembe nem jutott volna ilyen kérdést kiírniNem is tudom miért osztom meg ezt veletek....

2011. júl. 3. 19:56
 28/34 anonim ***** válasza:
69%
feljelentetted a szaporitot? gratulálok első dolgom lett volna ott helyben hívni a rendőrséget
2011. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mit kezd vele?Vagy azt várja,hogy hirdesd,mennyi jutalmat kínálsz,vagy szaporításra nagyon jó egy kutyagyárosnak.
2011. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Szegény! Nekünk is ellopták tündéri kiskutyánkat, ő még csak fél éves volt. Tűvé tettünk érte mindent! Az összes helyi állatorvosnak otthagytuk a képét, megmondtuk az ismertetőjegyeit és hogy szóljanak, ha valaki beviszi. Kitettük mindenfelé a képét, ajánlottunk pénzt. Kocsival jártuk a várost, a mezőt, a tanyákat, kiszálltunk, hívogattuk. Sajnos elvihették teljesen máshová is. Csak abban bízunk, hogy jó helyre került. A mocsok aki elvitte meg dögöljön meg. Még chipje is hiába lett volna, ha senki nem olvastatja le, bár egyébként a chip nem árt, ha van. Együttérzek Veled, esetleg hozz egy társat Lili mellé, ha mindig többen voltak, talán jó lenne neki. Akár menhelyről, egy pici keverék kutyust. A miénk az volt, és mégis valakinek az kellett, látod, ez sem számít az ilyen férgeknek. Amúgy sok segítőkész emberrel találkoztunk, kaptunk sok hívást is, de sajnos egyik sem stimmelt, még csak nem is hasonlított...az elsőnél még nagyon dobogott a szívünk, az ötödiknél már teljesen reménytelenül mentünk. Még a piacra is kimentünk, hogy nem árulják-e ott, meghagytunk egy árusnak a számunkat, hogy figyeljen. De ez így tű a szénakazalban. Most már meg sem ismernénk, nem is tudjuk, felnőtt korára hogy néz ki. Normális ember persze nem is érti, ki tesz ilyet. De van sok ilyen alak aki megteszi, sajnos. Én a kutyámat nem tartom az udvaron emiatt, amúgy idegennel nem kedves, tehát vele nehéz dolguk lenne, de jobb vigyázni azért, pl. bolt elé kikötni se merném, mint sokan.
2011. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!