Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 25 hetes terhes...

Most vagyok 25 hetes terhes és megyünk csütörtökön 3, -4D Uh-ra. A múlt héten a dokinál a lába között volt a Picimnek a köldökzsinór. Azt mondta a doki, hogy kislány. Ez mennyire biztos? Illetve Ő ezt honnan látta?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
egy egyszeru 2d-s uh-val is hozzaerto szemek kitudjak venni a hereket es a peniszt,nem hasonlit a koldokzsinorra,valszeg igaza lesz az orvosodnak de a 3d talan szamodra is jol lathatova teszi ha kislany
2008. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve van valami olyan amit hozzáértő szemek akár már a 13. héten is kiszürnak.Onnét tudom,hogy nevelőapám,orvos,megnézte az UH képet és azt mondta,hogy kislány.Minden jel arra mutat,hogy igaza volt,de még egy orvosnak sem volt hajlandó megmutatni magát,így lehet meglepi lesz:)Viszont ő mondta,hogy mit lár,amiből azt gondolja hogy leányzó.De biztos csak akkor lesz,ha majd a kezedben tartod.Ismerek olyat akinek végig mondták,hogy ez bizony kisfiú,de az elejétől kezdve...Aztán hogy meglepődtek,mikor kislány lett:)
2008. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Főleg a 2D ultrahagon fordul ez még ma us elő. Ezért volt nekem mindkét babám meglei. Na azt az örömet, mikor végre a 4 kilós babóm kipottyant és az orvos megszólalt: kislány :D
2008. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látta volna rendessen,akkor azt mondta volna. Van akinek már a 16-ik hétben meg tudják mondani,de van akinek csak a végén derül ki. Én a 18-ik hétben tudtam meg,hogy fiam lesz :). De azt,hogy Ő ezt miből látta, azt nem kérdeztem. Ezt Ő tanulta. Gratulálok a babához!
2008. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!