Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy egy kutya és...

Lehetséges, hogy egy kutya és egy róka párzanak?

Figyelt kérdés
Ismerősöknél egy befogadott kutyus teljesen olyan mint egy róka keverék, a farka lompos, a szőre vörös, de rókánál jóval nagyobb.
2011. júl. 4. 14:32
1 2
 1/12 Izééékeh11 válasza:
33%

hát szerintem lehet :))

a South Parkban volt egy rész hogy Mr Garrisontól kölyke lett a malacnak XDD

2011. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
XD komolyabb válaszokat ha lehet
2011. júl. 4. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem jártál biológia órára??

Nem tud a két különböző faj párzani..Amúgy meg a kutya inkább megölné a rókát..

szerintem inkább egy korcs skótjuhászról lehet szó..Az én skótjuhász kutyám is vörös,és sokkal lomposabba farka mint egy rókának..

2011. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem természetesen nem lenne lehetséges mert a kutyában benn van az ösztön hogy elüldözze a vadat.

Vagy pedig próba szerencse. XD

2011. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
nem
2011. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem valószínű...

Nem egy ilyen volt inkább?

[link]

2011. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2011. júl. 4. 14:42
 8/12 A kérdező kommentje:
hát, lehet hogy valami shiba inu keverék
2011. júl. 4. 14:42
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
A párzás, mármint maga az aktus fizikailag lehetséges, de utódokat nem tudnak nemzeni. Nem egy fajba tartoznak.Ilyesmi csak nagyon közeli rokonságban lévő két faj között lehetséges, de azok utódai nemzőképtelenek. Pl. ló meg szamár utóda az öszvér, de annak meg már nem lehet utóda.
2011. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
A század elején Magyarország folytak ilyen jellegű kísérletek és szelídített rókákat próbáltak meg fedeztetni kutyával de nem lettek belőle kölykök. A keresztezéseket aranysakállal is próbálták és abból lettek életképes utódok de ezek nem voltak képesek a továbbszaporodásra viszont meglehetősen agresszívak és inkább sakálok mint kutyák lettek. Ha azt nézzük, hogy a magyar sakál állomány az utóbbi 10 év alatt meg háromszorozódott akkor lehet lesznek ilyen jellegű hibridek a jövőben.
2011. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!