Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow vs. Josera?

Dog Chow vs. Josera?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be jobban??
2011. júl. 4. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmûen a Josera. Nagyon elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban merem állítani h a legjobb táp. Mi Active-val etetünk.
2011. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem most van összehasonlítási alapom, nemrég etettem Dog Chow Active-val, most pedig bárányos rizses Joserával. A Josera összehasonlíthatatlanul jobb, bár nekem kicsit gyanús, hogy a Josera mellett rengeteg a széklet, mondjuk a régebben etetett prémium tápokhoz képest. Viszont még mindig stabilan jó állagú, tehát nagyon rossz táp nem lehet, mert a gyengébb minőségeknél nálunk azonnal hígul, sárgul a széklet (Dog Chowtól pl. hígabb volt). Josera mellett jól formált, kemény, és sötét színű, de sok.
2011. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mindkettő bevált.Itt a faluban csak DC kapható,abból is csak a bárányos,most ezt etetjük.

Házhoz szállítás már minden webáruházban drága.

2011. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Dog Chow.. nekünk a kis beagle-k nagyon szeretik :)
2011. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

énis dog chow-al etetek , viszont kicsit híg tőle a kölyök széklete, úgyhogy szerintem idővel áttérek a joserára.


A válasz megírásának időpontja: ma 15:51 : én úgy tudom ,hogy a webkutya.hu-n ingyenes a házhozszállítás

2011. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az elején - az átállásnál - volt sok széklet. Eleinte mi is Lamb and rice-szal etettünk. De mostanra az Active-val teljesen jól beállt az "átlag mennyiség".
2011. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Josera. Mi is a bárányos rizsessel etetünk, szép a kutya szőre, jó kondiban van, a kaki is okés. Jobban is szereti, mint a DC-t. :)
2011. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elején alatt mit értesz? Meddig? Mert mi már majdnem két hete etetjük a bárányos rizsest, és még mindig sok.
2011. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2011. júl. 4. 16:15
 10/12 anonim ***** válasza:
A Josera sokkal jobb táp, az összetétele messze túlszárnyalja a Dog Chowt. A Purina termékek igazából nem túl jók, csak ott megfizeted a reklámot és a szép csomagolást. Ugyanebben az árban sokkal jobb tápok is kaphatók (pl Josera).
2011. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!