Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal C. után Dog Chow?

Royal C. után Dog Chow?

Figyelt kérdés

1,5 éves lett a nagytestű kutyánk, szépen fejlett, hála az égnek!

Ezért gondoltunk a táp-cserére, meg persze főleg, mert nehéz volt ez az időszak is anyagilag, mára már közel 60 kg a kiskutyánk. :)

Merész váltás? Ár érték arányban mi a helyzet?

Kérem, hogy csak olyan válaszoljon, aki mindkét tápot etetett és tart is nagytestű kutyust!


2011. okt. 27. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyjából ugyanaz a minőség csak olcsóbb a dog chow:)
2011. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:

Hogy fenntartsd a kondit, a Dog Chowból több kell.

Ha épp elfogy a Royal és még nem tudok venni, akkor szoktam az orvostól Dog Chowt venni. Úgy tapasztaltam, hogy kb. másfélszeres adagtól nem lesz soványabb, mint prémium táptól.

2011. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még várok több tapasztalatot is, ha lenne valakinek.

1,5* annyi? Az nem olyan nagy különbség, vagy rosszul gondolom? :)

2011. okt. 27. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen kutyusod van amúgy? Az enyém is óriás testű, csak még kölyök :)

Happy Dog táp esetleg? Mi Royallal kezdtünk, de áttértünk Happy Dogra, árban a Royal és a Dog Chow között van. Ja és hozzáteszem, hogy kevesebb kell belőle, mint a Royalból.. Minőségileg viszont szuper, kifogástalan, még zöld kagylókivonat is van benne, ami az óriás testűeknél hatványozottan hasznos. Neten 10500Ft a 12,5 kg, ingyenes kiszállítással.

Én annyit tudok, hogy a Fressnapfos áruházvezető a múltkor mondta, hogy pl. Happy Dog mellé nem kell semmilyen kiegészítő, vitamin; viszont a Dog Chow mellé szoktak vinni, mert az egy sokkal gyengébb minőségű táp.

2011. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
Ezt jól benéztem. Azt hittem, happy dog. Most esett le, hogy más is válaszolt. Bocsi. Dow Chowt soha nem etettem, az más kategória.
2011. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kan a kutyád,

még bőven nem felnőtt. 2 évesen lesz az. Tehát fejlődik még.

Dog Chow-ból többet kell majd adni. Lehet, a végtermék is jóval több lesz. De ez nagyban függ a kutyád emésztésétől. Az is előfordulhat, hogy nem lesz semmi változás tápváltás után.

2011. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem dog chowt adnál neki, hanem Joserát, vagy Britet. Jó árban vannak, és jobb minőségűek, mint a Dog chow. Valamint tudom ajánlani még a Dadot vagy a runnert.
2011. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül pár perccel ez előtt, Josera-t rendeltünk, 10200 Ft/15 kg. Kipróbáljuk, remélem beválik. A másik kutyánk allergiás, olvastam, h ez halas, remélem neki is jó lesz!
2011. nov. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!