Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Happy Dog...

Szerintetek a Happy Dog Natur-Croq Senior kutya táp jó?

Figyelt kérdés

egy 9 éves bichon frise-nek venném..

jó választás lenne?? itt egy link és részletes leírás : [link]


2011. júl. 4. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A happy dog jó táp.
2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze,nagyon jó.A reklámja.Attól is függ persze,hogy ragadozó állatot etetsz vele vagy disznót hízlalsz.

Ebben például egy darab hús nincs még mutatóba sem.Búza,kukorica van dögivel,na meg egy kis tepertő mutatóba.Sokadik összetevő a szárnyashúsliszt,ez bármilyen alapanyagból,a szárnyas bármely részéből lehet,gyakorlatilag emberi fogyasztásra alkalmatlan hulladékból.

Mivel a kutya nem csirke vagy disznó,húsra is szüksége van.

Ebben az árkategóriában klasszisokkal jobb pl.a Josera,Brit,még a Dog Chow is.

A Happy Dognak vannak jobb tápjai,de én inkább néznék másikat.Mivel apró kutyusról van szó,aki keveset eszik,inkább az Orijen vagy az Acana senior változatát venném.Ezek garantáltan húst tartalmaznak.Az Orijen halas tápjáért általában meg vannak őrülve még a válogatós kutyák is.Érdemes előbb kis kiszerelést megvéve kipróbálnod,1000 ft körül van a legkisebb csomagolás.Ha eszi,jöhet a nagyobb.

Én innen rendelek mindig,értékhatártól függetlenül házhoz viszik ingyen az egész országban:

[link]

Megtalálod az Orijen és Acana gyártmányait is az oldalon.

2011. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
én úgy tudom h a happy dog natur-croq vonala elég silány
2011. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Én is!
2011. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!