Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta, amit...

Van olyan kutyafajta, amit tarthat ekcémás gyerek is?

Figyelt kérdés
A szőrtelen kutyát gondolom igen, de azon kívül esetleg?
2011. júl. 5. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

ezt a linket nézd meg.


De mielőtt kutya vásárlás mellett döntötök javaslom látogassatok meg több tenyésztőt és töltsetek időt a kutyára mert mindenkinek más fajta a megfelelő, más vált ki belőle tüneteket.

2011. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van. De ennek nem sok köze van a szőrhöz. Az én kutyámnak hatalmas bundája van, vedlik mint állat. Az egyik ismerősünk ekcémás és ha egy kutyával egy légtérben van, akkor már azonnal kijön rajta. Az enyémet meg ölelgetheti, simodathatja és nem történik semmi. Én is azt mondom, amit az első, hogy választani kell egy hipoallergén fajtát és ki kell próbálni, hogy nálatok is működik-e.
2011. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az uszkár tuti ilyen.
2011. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ENYIRE EKCÉMÁM VAGY???? én is az voltam régen,de már nem nekem most egy németjuhász keverékem van.
2011. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!