Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám (yorkshire terrier)...

Kiskutyám (yorkshire terrier) körmével mit kezdjek? Kell mondjuk reszelni vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
És a fülében található szőrrel??
2009. márc. 28. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Kell reszelni, meg körömerősítő lakk is kell rá, lehetőleg rózsaszínű. A szőr meg csak az emberek fülében gázos, a kutyákat egységesen szőr fedi.

Ne komolytalankodj.

2009. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A yorkikat vinni kell kutyakozmetikushoz és a kutyakozmetiku levágja a körmét.
2009. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Vagy vesz 500 forintért egy karomvágót és levágja maga ha szükséges.
2009. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem legegyszeűbb a kutyakozmetikus.most vagy letudod vágni a körmét mert tűri vagy nem
2009. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Istenem, mi az, hogy nem tűri a karomvágást? Mégis miféle beteges nevelés eredménye lehet ez?
2009. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
már de nem azért de a yorki valljuk be elég kényes kutya(már bocsi nem rossz értelembe)és lehet h nem fogja elviselni.azt mondtam h lehet nem kell levenni a fejem. bocsáss meg h leírtam a véleményem.
2009. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Senki fejét nem veszi le senki. De érdekel, hogy mi az, hogy nem viseli el? Belehal? Nem kell eleve szemtelen idegbeteg és harapós kutyát nevelni egy yorkiból csak zért, mert kicsi.
2009. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jó most akkor mindenki piszkáljon engem nem nagyon érdekel. majd máskor nem mondok semmit annyit mondtam h lehet ami azt jelenti nállam h előfordulhat h az elején még nem fogja nyugodtan tűrni mintha semmi setörténe.
2009. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekem két yorkim van,semmi gond velük,nevelés kérdése az egész.nem szabad hogy egy kutya az ember fejére nöljön.

mi 2-3havonta visszük kozmetikushoz,ő mindent megcsinál.ne vágd otthon le a körmét,mert ha nagyon levágod,el is vérezhet.nem kell reszelni semmit.elég ha 2-3havonta levágja a kozmetikus,meg ha viszed sétálni,ugyis kopik neki.

2009. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :P:) És a fülében található szőrrel csak annyi a helyzet, hogy a pulinknak például ki kell tépni mert folytonosan növekszik a szőre...és ez a yorkinál is így van...szóval...:PP:D

Szerintem ha valaki nem ért kellően valamihez, akkor inkább ne is fárassza magát...nem kell hülyeségeket írni! :P:) Kössszzziii....:):)

2009. márc. 29. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!