Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy 6 hónapos amstaff?

Mekkora egy 6 hónapos amstaff?

Figyelt kérdés
Amstaffosok, mekkora volt kan kutyátok 6 hónaposan(súly, méret)? Az enyém 26 kiló és 50 cm magas, azt mondják, hogy lesz vagy 40 kiló, holott az ilyen gagyi fajtaismertető oldalakon azt írják, hogy a felnőtt kan 48-52 cm és 25-35 kiló. Most akkor az enyém túlméretezett vagy már nem fog sokat nőni?
2011. júl. 5. 13:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindegy, azért kösz a válaszokat! De ha keverék lenne se zavarna, de az állatorvos szerint sem az különben szerintem nem is vágta volna le a fülét egy keveréknek.
2011. júl. 6. 10:53
 12/15 Tyler913 ***** válasza:
Ne erts felre,nem akartam leszolni a kutyad,de ez nem ugy mukodik,hogy fajtatisztanak latszik,es akkor az.Ha nincs TK,akkor nem tudod,kik a felmenoi.Es ezt az allatorvos sem tudja megallapitani ranezesre.Siman elofordulhat,hogy 100% amstaffnak nez ki kullemre,de esetleg nagyszuloi szinten besegitett egy nagyobb termetu kutyus (boxer,valamilyen masztiff,stb.),es emiatt lett a Te kutyad is nagyobb a normal amstaffoknal.
2011. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a kutya tuti nem amstaff.És a törzskönyv nélküli kutya a legjobb esetbe is csak fajta jellegü keverék.Miért nem szánntál rá pénzt és vettél tenyésztötöl?Nekem van kettö is és mindkettö törzskönyves,nem volt olcsó de nem sajnáltam rá a pénzt.
2013. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A miénk most 10hónaposan 50 cm-es marmagassággal rendelkezik, és 33 kg. Egyáltalán nem dagadt, nem tudom honnan vette valaki ezt a baromságot, hogy 30 kg felett dagadt egy Amstaff... Nem is az az izompacsirta, hanem egészséges izmai vannak, amit magától szedett fel. Az Amstaffoknak is változik a magasságuk az idő során, nyilván a tápláléknak is van hozzá köze. Az enyéim csirkefarhátat és rizst esznek és egy kevéske tápot.
2015. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tk-s amstaff 42-48 centiig létezik :)
2017. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!