Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú szörű golden retriever,...

Hosszú szörű golden retriever, elsőre?

Figyelt kérdés

ő lenne az első kutyám.

14 FIÚ vagyok.


tapasztalatok a kutyáról?

és első kutyának jó lenne?


2011. júl. 5. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jó lenne, nagyon okos kutyák, nem agresszívek. Persze a nevelésen is múlik !
2011. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 5. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:

a golden szerintem tökéletes első kutyának :D

nagyon okosak és nem agresszívak kicsit sem, de ettől még persze nevelni kell őket is, és megértetni, hogy ki a falkavezér, mert különben semmit sem fog neked megcsinálni :D

2011. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is ilyen kutyust szeretnék,nagyon sok jót hallottam róla én is...szerintem is tökéletes választás,gyönyörű kutya és könnyen tanítható.:D
2011. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

csak ha letudod rendszeresen mozgatni! imád úszni , kirándulni. ja és a szőrápolásról sem szabad megfeledkezni

én ajánlom első kutyának:) nagyon okos, barátságos kutyuk!

2011. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xnorkax ***** válasza:

Kitűnő első kutya, egyébként hadd jegyezzem meg, hogy minden golden hosszú szőrű. :DD

Csak jól válaszd meg, honnan veszed, mert a szaporítók nagyon rászálltak erre a fajára (is) és sok a diszpláziás, beteg golden.

2011. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 5. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző megelőzött.:) Én is akartam szólni, hogy a hosszú szőrűek mind goldenek, a rövid szőrűeket is sokan annak gondolják, de ők labradorok. Illetve az enyémet gondolják még sokan hosszú szőrű labinak, pedig golden.:))


És hogy a kérdésedre is feleljek: a goldennél tökéletesebb első kutyát elképzelni sem tudok! Ha teheted, tartsd sokat magad mellett, éljen együtt a családdal, olyan szinten igényli a testi közelséget, hogy az valami hihetetlen.:) A miénk folyamatosan oda van ragadva valamelyikünk fenekéhez, és mindenhová lekövet a lakásban.


Járjatok iskolába, ezzel nagyon sok gondot megelőzöl, és tanítsd meg mindenfélére, ami eszedbe jut, nagyon szeret a gazdával mókázni.:)


Szóval jól választottál. Korábban németjuhászom volt, szintén velem lakott, ő is leírhatatlan jó társ volt, de akkor még nem tudtam elképzelni, hogy ilyen kutya is létezhet.:)

2011. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szeretjük majd egymást :D
2011. júl. 5. 14:49
 10/11 Fannushh<3 ***** válasza:
A Retriverek csodáálatos első kutyák ! Nagyon mély viszonyt lehet velük kialakítani ! sose fogod megbánni ha ilyet veszel ! És még okos is , könnyen birod tanítani !
2011. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!