Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » King of darkness dobermann...

King of darkness dobermann kennel?

Figyelt kérdés
ismeri valaki? vélemények?
2011. júl. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak most megnéztem a honlapot. Nagyon szép kutyáik vannak, szimpi a tenyésztési, tartási filozófia. Szűrések megvannak, a kiállítási eredményeik nagyon jók. Nem tudnék belekötni
2011. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon tetszik a honlap alapján :D csak érdekelne hogy kb mennyiért lehet tőlük dobit venni? nem szeretném ezért felhívni őket mert csak egy év múlva szeretnék dobit venni, nem most.
2011. júl. 6. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
hát gondolom olyan 100 ezer körül vagy kicsit felette. De nem hinném, hogy megharagudnának ha megkérdeznéd előre mennyi pénzt kell gyűjtened. Én is most szeretnék egy kiskutyát hozni Kanadából és írtam is a tenyésztőnek, hogy bár csak jövő tavasszal esedékes a dolog de szeretném tudni mennyit kell gyűjtenem. Nagyon kedvesen válaszolt és örültem is, nagyon, hogy írtam mert 1500 dollárral számoltam de 2000 dollár egy kicsi plusz ugye az utaztatás. Nagy pofára esés lett volna ha csak tavasszal írok mert akkor már nem biztos, hogy hirtelen tudtam volna még szerezni 500 dollárt, így meg van időm összegyűjteni.
2011. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon jó kutyáik vannak, a tenyésztő korrekt, szimpatikus, a tartási körülményeik kiválóak. Én is onnan veszem a következő kölyköt, 150 ezer Ft felett adnak el kiskutyát, de csak nagyon jó helyre. Sok sikert a dobizáshoz!
2011. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!