Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkisebb és legkeves...

Melyik a legkisebb és legkevesebb mozgást igénylő kutyafajta?

Figyelt kérdés

Lehet hogy vennék egyet a lakásunkba, de maximum csak 2x10 percre vinném le naponta. Tehát nagyon kevés mozgásigénnyel rendelkező kutyát keresek, amely kis méretű :)


Több fajtát is írhattak, legalább tudok miből választani :)


2011. júl. 8. 11:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%

A legkisebb a csivava. Nem is nagy mozgásigényűek, inkább az ember karjában szeretnek lenni.


Ami utána jön méretben az a mini yorki és a prágai pincher, de azok már mozgékonyabbak valamivel.

2011. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt viccnek szántad? :(

Nekem yorkim van, és ha nem sétáltatom napi 2-3 órát, akkor begolyózik.

Attól még, mert kistestű, nincs kisebb mozgásigénye, sőt, egy nagytestűt talán könnyebb is lemozgatni. Arról nem is beszélve, hogy napi 2 sétával még 10 év múlva sem lesz szobatiszta.

2011. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
szégyelld magad! attól még h kicsi az is kutya. milyen életed van neked? plüsskutyát vegyél. pisilni hol fog? szted neki napi kétszer elég?felháborító h vannak ilyen emberek...
2011. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Ja, szerintem is inkább plüsskutya. Még a tamagochi sem jó, mert az is bepisil és megdöglik.
2011. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%
basset hound
2011. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nincs nekem időm egész nap sétáltatni :D

Van egy szép erkélyünk, ott lenne a kutya alom, oda piszkíthatna, és néha levinném kicsit sétálni ahol szintén elvégezheti a dolgát de max napi 2x15percre

Szerintem ettől egyáltalán nem lennék állatkínzó, és tudnék megfelelően gondoskodni róla

2011. júl. 8. 12:18
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Az új állatvédelmi törvény alapján kutyát TILOS erkélyen tartani...
2011. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ostoba, oda csak piszkítani járna, szabad kijárása lenne. Természetesen a lakásba tartanánk egész nap
2011. júl. 8. 12:22
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

A basset hound kopó.

De szerintem felesleges találgatni, hogy melyik fajta lenne megfelelő, mert napi 20 perc séta az egy tengerimalac mozgásigénye.

2011. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ostoba az, aki azt gondolja hogy egy kutyának 2x10 perc séta naponta elég. Zéró szocializáció más kutyákkal, szegény állat hamar idegroncs lesz. Persze tipikusan olyan gazdinak látszol, aki divatból tart kutyát és amint más "hobbi" jut eszedbe hanyagolni fogod.
2011. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!