Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog kutyám nevelésére...

Argentin dog kutyám nevelésére tudtok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos, kislány. Kis akaratos. Egyenlőre benn van a lakásban. Gyorsan nő, nem tudom benn mennyire lehet tartani. Harap mindig nem komolyan, csak játékból, de alig lehet lépni tőle. Most még oké, de ha nagyobb lesz? Akinek van argentin dogja írjon.
2011. júl. 8. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Vigyétek el kutya suliba. Ott mindent elmondanak a neveléstől kezdve a táplálásig.

Most még csak játszik, de ha kamaszodik könnyen átveszi az irányítást, és uralkodni fog az egész családon.

Mindenképpen suli!

2011. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos itt helyben nincs kutyasuli, nem is tudom mennyibe kerülne. Így is minden pénzünk rámegy, most vagyunk túl az oltásokon, mondjuk még abból is van, csak már legalább nem hetente kell. A fülecskéjét a jövőhéten vágják formára, az is egy 20-as. A harapásról hogyan lehetne leszoktatni?
2011. júl. 9. 07:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor keresni kell egy oktatót aki házhoz megy. Sajnos a kutya tartása ezekkel együtt jár. Nem a vétel ára a sok hanem a tartása.

Nekem Canari-om van, de több száz ezret költöttem már rá.

( oltások, felszerelés, játékok, takarmányozás, kiképzés: engedelmességi vizsgával rendelkezik, kiállítások, és egyéb sérülésekből adódó állatorvosi költségek )

Ezek mind mind pénz.

Ha nem tudod elvinni akkor hívj házhoz egy oktatót, és el fog mindent mondani.

Megjegyzem, a kutyát azért jó volna szocializálnod. ( emberek, kutyák, közé vinni, tömeghez járművekhez való szoktatása stb. )

2011. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon odafigyelünk mi is mindenre, hiszen nálunk ő teljes értékű családtag. Mindenképp taníttatni fogom.
2011. júl. 11. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :-)
2011. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!