Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg szeretném mosdatni a...

Meg szeretném mosdatni a kutyámat, de nincs itthon kutyasampon, WU2-vel megfürdethetem-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon sos a fürdetés?

ha csak koszos lett, akkor talán elég az is, ha vízzel jó alaposan átöblíted.

2011. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Triste válasza:
Összeragad a szőre :/ Nem tudod majd ki fésülni és rossz lesz neki:)
2011. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A WU2 az egyik legáltalánosabb sampon, kutyáknál is. Én nagyon sok kutyát fürdettem ezzel, nagy tenyésztők is fürdetnek WU2-vel, hosszú szőrű kutyát is!!!


A sima WU2-t használd, jól öblítsd ki, és fürdetés után öblítsd át a kutyát ecetes vízzel. Ez fontos, mert ez állítja vissza a bőr és a szőr pH értékét, mivel minden sampon lúgosít. Ezt már nem kell kiöblíteni, arra figyelj, hogy teljesen száradjon meg a kutya.


(mi nem csak kutyát, de lovat is WU2-vel fürdetünk)

2011. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nem a kosz miatt, hanem a szag miatt szeretném megfürdetni. :)
2011. júl. 8. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
WU2 teljesen jó kutyáknak, semmi baja nem lesz tőle
2011. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A WU2 az egyik legjobb "kutyasampon". Nincs tele minden hülyeséggel és normális az ára. Itt mindenki vagy ezt vagy babát használ.
2011. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!