Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok kutyatáskát?

Hol találhatok kutyatáskát?

Figyelt kérdés
Nem olyan kutyahordozót,kutyatáskát.Amit a kutya cipel.Nem,nem vagyok lusta hogy cipeljem a kutyám felszerelését,maximum a játékait raknám bele,a nehezebb cuccokat,mint a víz,jutalomfalat,stb-t én vinném.Egyszer már találtam egyet,de elfelejtettem megnézni,most meg sehol se találok.Linkeket légyszi,köszönöm.
2011. júl. 8. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

piknik kosár?



[link]

2011. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"maximum a játékait raknám bele,a nehezebb cuccokat,mint a víz,jutalomfalat,stb"


a világért sem akarok kötekedni, de erre nem elég egy közönséges táska?!

2011. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én erre a célra befogtam egy sima tarisznyát. Ami egy sétához kell belefér, ha meg utazunk akkor úgyis kocsival oda meg bármi befér. Én nem vennék ezért külön táskát. Felesleges pénzkidobás, inkább vegyél valami új játékot az árából a kutyádnak.
2011. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem,nem piknik kosárra gondoltam..
2011. júl. 8. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdező olyan táskára gondol, amit a kutya visz, mint a lovaknál.
2011. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] erre gondoltál,nem?
2011. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!