Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám bőrébe véletlenül...

A kutyám bőrébe véletlenül belevágtam ollóval. A vágásra tettem betadint és tettem rá sebtapaszt. Mit tehetek még? Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb vmi tompa ollóval vágd a szőrét, ha már nagyon muszáj, olyannal amivel első osztályban a gyerekek a színes papírt vágják:P
2011. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baj, ne aggódj! Fertőtlenítsd, ha van otthon Kék Lukács kenőcs azzal bekenheted, gyorsabban gyógyul.


Nem kellene így leoltani szegényt, mással is előfordulhat! Úgy csináltok, mintha a kérdező baltával vágta volna le a lábát a kutyájának. Egy tincs levágásához még jó, hogy nem ment kozmetikushoz a kutyával, kiröhögtetni magát. A toklász pedig nagyon veszélyes dolog, sokkal több kárt okozhatott volna, mint ez a kis vágás!

2011. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A sebtapaszt vedd le mert úgy sokkal nehezebben fog gyógyulni. A Kék Lukács tényleg nagyon jó, csak kissé drága.

( nekem télen a doki 7000 ft adta oda mikor a kutyám szétvágta a talpát )

Legközelebb inkább olyan ollóval vágd a szőrét, ami éles ugyan, de a vége le van kerekítve. Ha nem kapsz olyat akkor a köszörűs meg tudja oldani neked.

2011. júl. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Állateledeles boltban, vagy állatpatikában kb.2400 ft-ért kapható a Kék Lukács. Nagyon jó a kérdező által vázolt sebekre, ivartalanítás utáni sebre. Lecsökkenti a sebgyógyulás idejét.
2011. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Betadine reggel este - sebet ne kösd be, hanem tegyél a kutyusra gallért, hogy ne nyalja.

Kék Lukács vagy Aloe Vera vagy Ezüst Kolloid oldat, mind nagyon jók. Jobbulást!

2011. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!