Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen húst vegyek kiegészítés...

Milyen húst vegyek kiegészítésként a táp mellé? Hogyan csináljam meg, mennyibe kerül mondjuk a Metroba, táp mellé mennyit adjak?

Figyelt kérdés
Kisebb pénzhiány és egyéb gondok miatt most Dog Chow-al fogom etetni a kutyáimat. Mivel ebbe kb. 4%-a hús gondoltam veszek még mellé rendeset. Hány grammot adjak a húsból és a tápból egy 10 kilós kutyának?
2009. márc. 30. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen hús lehet de a disznót csak alaposan sütve vagy főzve add. Amúgy nyugodtan eheti a konyhai maradékokat is. Jó trükk, hogy ha húst veszel sok vizzel főzd, amit aztán részletekben a tápra önthetsz, így szívesebben eszi. Mennyiségre pedig találd ki, hogy mennyi elég neki. Nyiléván se vékony se kövér ne legyen. Húsból egyértelműen minél több annál jobb,
2009. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a pénzért amiért megveszed a dog chow-t és mellé a húst kereshetsz egy jobb tápot, bár megjegyzem a D.C. sem olyan nagyon rossz.


A tápok többségében kevés a hús, ez tény, de ettől még nem feltétlen rosszak!

2009. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én csirkecombot szoktam venni(kis testű kutyáim vannak),de abból is 2db 300forint,viszont állatosboltban veszem már multkor 2,5kg-ot 700ért.és az nekünk sokáig elég.semmi baja a húsnak,le van fagyasztva,csak rosszul van némelyik elvágva(nem teljes comb,csak 3/4ed.)
2009. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én tudnék venni pulykamellet 1000 Ft/kg-ért.

És a Metro-ba még láttam olcsóbb húsokat. Vagy estleg a darált hús milyen lenne.

2009. márc. 30. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel állateledel boltban húst? Harmadáron van mint a rendes boltban, és majdnem hibátlan. Nálunk pl az egész csirke 250-300 Ft, a pulyka szív/máj 260 Ft/kg,

és megfőzve, táphoz keverve tökéletes a kutyának.

2009. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ahova én járok kereskedésbe ott ilyeneket nem árulnak. És a környékünkön kevés olyan bolt van, ahol kutyának is árulnak dolgokat.

Egyébként A D. C.-ba kb 14% hús van (ha jól emlékszem), csak a prémium tápot etetők a többi tápot lejáratják.

2009. márc. 31. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
A csirkecombban csöves csont van, a kutyakajásnál meg nem majdnem hibátlan hanem gyakorlatilag félig romlott húsokat lehet venni :( nem hiába van féláron....akkor már érdemesebb azt a pénzt egy jobb száraz tápra lekölteni !
2009. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi a kisállatkereskedésben veszünk csirkelábat,egy csomagban 3 kiló van, kilója 75ft.

amúgy a legtöbb táp csak táplálékkiegészítő, tudtad?

2009. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, az állateledel kereskedések sem egyformák. Ahol én vásárolok, mindig nagy a választék, és még sosem volt romlott vagy büdös a hús, mindig frissen lefagyasztják. Viszont nagyáruházban sokszor veszek (embereknek szánt) büdös farhátat. Azt alapos mosás után főzöm meg a kutyának.
2009. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!