Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szinte az összes tinilán...

Miért szinte az összes tinilány fehér kiskutyát vesz magának?

Figyelt kérdés

Nem értem, nálunk a lakótelepen minden 2. tinilánykának bichon-ja van, vagy máltai selyemkutyája, vagy yorkija....mi azon a jó? már nagyon idegesit...utána pedig ha kimennek vele, nem érdekli őket, hogy a kutyának pisilni kell vagy játszani akar, hanem az megy magának tovább és szegény kutya nem állhat meg, mert a gazdija csak a barátaival hülyéskedik :@

miért nem vezsnek egy kutyát a menhelyről???


2009. márc. 30. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A fehér jól mutat a trendirucival.
2009. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Divatból tartják sokan, mert az olyan cuki meg trendi. Mint valami ruhadarab vagy táska. Én is sok ilyet látok sajnos.
2009. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen van az összes amerikai IQ-light énekesnőnek meg szinésznőnek ráadásul paris hiltonnak is ( aki nem tartozik az előző két kategóriába), és ezért menő a kicsi kutyának mondott idegesítő vakarcs... Számukra ezek a kicsi állatok (tisztelet a kivételnek) nem élőlények, hanem divatos kiegészítők...
2009. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bichonom van menhelyről. Nagyon szívesen javasolnám nekik én is, hogy inkább mentett kutyát vállaljanak. Viszont, ha csak divatból kell nekik, akkor sajnos megvan az esélye, hogy az ő kutyáikkal is találkozhatunk a menhelyen egy kis idő múlva...
2009. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha igen, ezek az elkényesztett kis plázacicák. Már elnézést. 14 éves vagyok, de én nem vagyok ilyen,imádom a kutyákat és ha tehetném menhelyről is befogadnék egy párat!

Az ilyeneknek mind1, csak legyen egy menő kutya, hogy kérkedjenek vele. De utálom az ilyeneket...

2009. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

*Hát igen

Bocsi, elírtam.

2009. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Mer egyforma a hajuk, a ruhájuk, a gondolataik, az IQ-juk. és sajnos a kutyáik is. Csak azt nehezebb lesz a trendváltásnál kidobni, mint a divatból kiment napszemüveget.
2009. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert ez a trendi és annyira arcsibáld.
2009. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azon tudom magam nagyon felhúzni, amikor csak dumálgatnak egymással a barátnők, a kutyáikra meg egyáltalán nem figyelnek. Egyszer megtámadott egy ilyen kiskutya, elkezdett ugatni meg harapdálni, a gazdája csak egyszer odaszólt neki, h gyere ide kicsim és ennyi.
2009. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

Nem veszik, kapják. És miért baj? Biztos szeretik őket a szüleik, és olyat vesznek a kisleánynak, amilyen tetszik neki. Majd megtanulják kezelni. Várhat a kutya, míg a gazdi beszélget, a gazdi is vár, míg a kutya más kutyákkal kutyázik, meg üzenget.

Valahogy neki(az ebnek) is meg kell szolgálnia a kosztot kvártélyt. Sok nyulat nem ejt, gondolom.

2009. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!