Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Narancs-fehér angol cocker...

Narancs-fehér angol cocker spániel kiskutyát hol találok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy narancs-fehér angol cocker spániel kiskutyát jövőre. Olyan megbízható tenyésztők elérhetőségét szeretném itt megtudni, akiknél ez a színváltozat megtalálható általában az alomban. Ha egy mód van rá Budapesttől max.100km-en belül, hogy az almot meglátogathassam legalább 1-szer, még mielőtt elhozom a kiskutyát. A Mesztegnyei kennelben nagyon szép kutyák születnek, de nagyon messze vannak. Ha nem lesz más oda megyek, ám jobb lenne ha több közül is lehetne választani, és lehetőleg közelebb.
2011. okt. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, gyönyörűek. Mi egy megbízhatatlan helyről vettük. Sajnos volt egy ritka betegsége, azóta ez megoldódott.
2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érdemes lenne Szlovákiában is érdeklődnöd. Ott is gyönyörű kölykok vannak.
2012. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyébként ebben a kennelben amit írtál nincsen ilyenszínű kutyus. Amit te szertnél az szerintem orange roan, és esetleg érdeklődj az expressz.hun ott láttam, talán Hajdúböszörményen. Remélem örömöd leled benne!
2012. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nagyon ritka színű spanit keresel. Nem lesz egyszerű találnod ilyen színváltozatot. Én 1 évet vártam és nézegettem minden nap az expressz.hu-t, olx.hu-t, topapro.hu-t és az eladokolykok.hu-t, mire sikerült Pankámat (fehér alapon, arany foltos) megtalálnom. Amúgy olyan nincs, hogy narancs-fehér, csak arany-fehér, vagy fehér arany (magyarul). Ennek az angol elnevezése red-white, orange-white. Németül: rot-weiss, golden-weiss. Van fehér-arany változatban kontúros és márványos szín. A kontúros esetén jól elkülöníthetőek a foltok, márványos esetén összefolynak a színek. Szerintem a kontúros szebb, mint a márványos.:)Márványos esetén más az elnevezés: angolul: orange roan, németül:orangeschimmel. A Mesztegnyei kennelnél nagyon ritkán, de szokott lenni ilyen kutyi, de érdemes felhívni a kennelt, mert ha születik is nem nagyon kerül hirdetésre, mert már előre le van foglalva. Amúgy az expresszen szokott hirdetni egy paksi gazdi, akinek kontúros fehér-arany kutyája van(1 évben 1x). Amúgy, ha a helyedben lennék és mindenképpen ilyen kutyát szeretnél, akkor a google.hu-n írd be a keresőbe, hogy fehér-arany spániel és menj rá a képekre. Hátha kiad egy olyan helyet, ahol amúgy nem néznél körül. Ja és minden nap nézegesd, mert ha van is ilyen kutya, egyből elviszik. Az én kutyim most lesz 1 éves, jövőre tervezek kiskutyákat, ha addig nem találnál...:) Remélem tudtam segíteni.
2012. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!