Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet törzskönyvet...

Hogyan lehet törzskönyvet csináltatni?

Figyelt kérdés
Tenyésztő leszek jövőre. Nem tudom, hogy hogyan lehetnek törzskönyvesek a kis kölykök. Valami tapasztalat?
2011. júl. 11. 10:54
 1/8 anonim válasza:
0%
viszed a két szülö törzskönyvlt meg a kölyököt...
2011. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. júl. 11. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A anya kutyának az eredeti törzskönyvét, a kannak vagy az eredetiét vagy a fénymásolatát kell bemutatni. Amikor kijön az orvos az első oltásra / féregtelenítésre akkor úgy is elmondja mi a menete ennek a dolognak. Sok sikert hozzá :)
2011. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt van a törzskönyvezési szabályzat:

[link]


Itt meg az összes többi:

[link]

2011. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"tenyésztő leszek jövőre"....

Ez szép. De , hogy valóban tenyésztő leszel, kétséges. Ez nem olyan dolog, hogy van egy kutyám, leelletem és hipp-hopp, tenyésztő vagyok.

Egyelőre még csak egy kutyatulajdonos leszel, aki almot hoz le a szukájával.

2011. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
anya törzskönyve, fedeztetési jegy, tenyészszemle papír, szűrések/kiállítások eredménye (ha viszed ráírják a kicsik törzskönyvére)
2011. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az utolsó előttinek:


Nem 1 kutyám van 5 szuka és 3 kan.

És ezeket mind 100000- ért vásároltam és a legjobb minőségű tápot kapják.

2011. júl. 12. 07:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek szól!

Attól ,hogy van 8 kutyád és a 8 kutyád a legjobb minőségű tápot kapja még mindig nem vagy tenyésztő!

Először is, Te azt gondolod,hogy a tenyésztés abból áll hogy van pár kutyád a kan fedezi a szukát lesz kiskutya van törzskönyve és mindenki boldog??? Ez nem mese ország! Én 15 éve tenyésztek kutyákat! (Puli Schnaucer csivava magyar vizsla beagle angol cocker spániel foxi amstaff Berni Pásztor) Én rendszeresen járok kiállításokra ahhoz hogy TE eladhass akár egy kiskutyát is szükséged lesz CAC címre a kiskutyákkal nem árt ,ha a kiskutyák korához egy nevet is tudsz hozzá rakni mert egy olyan tenyésztőtől senkin sem akar kutyát venni aki felelőtlen és ráadásul semmit nem tud nemhogy az adott fajtáról még csak a tenyésztésről sem! Én 10 év alatt elértem Berni Pásztorból az aranykoszorús mestertenyésztői címet és a vizslából is ugyanezt elértem. Szóval neked sem ártana mestertenyésztői cím bármilyen fajtából és nem ártana ,ha valami kis táblácska is hirdetné a tenyészeted. Több ezer kiállításra kellene eljárnod és ehhez a munkához türelem kell. És még ezer meg ezer hibát látok ebben a vágyadban!

2015. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!