Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecskemét környékén tudtok...

Kecskemét környékén tudtok egy jo állatorvost, aki szakmailag jo és megfizethetö?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tudok,mi is odavidtük a kutyánkat,de nem jut eszembe a címe meg a neve.Ha apum hazajön,akkor megkérdezem és leírom ide.Nemtudom hogy anyagilag jó-e,de jól gyógyít az biztos.Nem drága de nem is olcsó.
2009. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés a kiirás ota sem veszitett az aktualitásábol.Szeretném ha jo állatorvost ajánlanátok,olyat aki rendelés idön kivül is elérhetö.Most voltam egy orvosnál,de este a rendelési idö után a kutyusom állapota kritikus volt és nem értem el e kezelö orvosát telefonon.Köszönöm ezt nem játszom el még egyszer.Kérlek segitsetek.köszönöm.
2009. dec. 16. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd a Petőfi városban Dr. Bende Zoltánt. Én nagyon szeretem. Amikor izületi problémás volt a kutyám minden doki elintézte a városban azzal,h hát fogynia kell a kutyának, de amúgy nincs baja. Ő volt az egyetlen aki alaposan ki is vizsgálta. Azt nem mondom,h olcsók is de megfizethetők. Náluk van ügyelet és ha kéred biztos megadja a mobilszámát és ha kell házhoz is kimegy. Tuboly doktorral dolgoznak együtt a Tavirózsa utcán.
2009. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiskunfélegyházán Dr. Medgyesi József. A városban a legjobb, és nem kér sokat. A kutyánkhoz volt hogy éjszaka hívtuk ki, és nem számított fel kiszállási díjat sem. A telefonszámát priviben elküldöm, szólj ha kell.
2009. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget,kérem a számot.
2009. dec. 17. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr. Bende Zoltán: 06-30/995-33-05. Biztos fog (tud) segíteni. Mondhatod neki nyugodtan,h egy nagyon elégedett kutyás gazditól kaptad meg a számát. :D
2009. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg szükséged van rá, leírom Medgyesi dr. számát:06203165995
2009. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!